Skocz do zawartości
tolaz

[Poradnik] Naprawa błędu can't mount /data

Rekomendowane odpowiedzi

Khaz93

Co do tej pamięci to mój też wykrywa tylko pamięć USB 5,61 GB.Obecnie wgrane ma XXJVU po wgraniu XXJV9 jest to samo. Sytuacja zmienia się dopiero w momencie gdy wgrywam semaphore. Po wgraniu widzi pamięć wew i zew. Także już całkiem się w tym pogubiłem. Robię wszystko wg instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clear

U mnie jest podobnie, tez zaczyna widziec pamięc karty jako zewnętrzną. Spróbuj poinstalować jakies aplikacje na tym drugim systemie z poradnika + semaphore, a potem wylaczyc telefon i go ponownie wlaczyc. U mnie wtedy gubi pamięc zewnętrzną, wszystkie aplikacje i ustawienia. Ciekawe czy u Ciebie tez tak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to normalne, że mam dwa procesy System android?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Ludzie... Jeśli wgracie Semaphore i tylko semaphore to cały mod się usuwa i macie normalny soft więc to normalne że nie bd się wam włączał. Jeśli chcecie mieć mod to wgrywacie zmodyfikowany JVU i tylko tyle a semaphore jest tylko po to jeśli chcecie zrobić update do androida wyższego.

@up

Na jakim romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clear

Ja miałem problemy z włącząniem na każdym z tych systemów. Nawet bez semaphore.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kit kacie z pierwszego postu, z 12 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Khaz93

To ja już w takim razie nic nie rozumiem. Po co jest dalsza część poradnika skoro telefon nie będzie działał?? Skoro sam piszesz że wgranie semaphore usuwa moda. To bezsensowne jest dalsze kombinowanie z telefonem (do momentu wgrania moda) skoro wróci to pierwotnego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

O boże... Ludzie czytacie wgl pierwszy post przed zadaniem pytania? Dalsza część poradnika jest po to że jeśli chcesz wgrać sobie CM11 to potrzebne Ci jest CWM rozumiecie? Bo jeśli nie bd mieć CWM to CM11 nie wgracie więc tylko i wyłącznie po to jest ten Semaphore ale to wszystko pisze w pierwszym poście a poza tym ta paczka CM11 która jest w tym wątku jest przerobiona przeze mnie ale to też pisze w pierwszym poście więc najpierw przeczytajcie 1 post a potem pytania

@TBorkovski

Ja nie zwróciłem na to uwagę ale jeśli Ci ten proces nie przeszkadza więc nie wiem czy warto się tym przejmować :)

Edytowane przez marcinowozniako
    Na forum nie piszemy drukowanymi literami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clear

Mam problem z baterią w tym pierwszym systemie. Dołączyłem dzisiaj ładowarkę o godzinie 2 w nocy przy 100%,a teraz przed 6 jest już 88%. wszystkie opcje zjadające energię wyłączone, włączony tryb samolotowy . To nie jest normalne....

Mam też prośbę do @tolaz :

Czy mógłbyś mi przerobić jakiś starszy system oparty na CyanogenModzie, żebym mógł go wgrać na swój telefon? Na przykład JellyBean. Byłbym bardzo wdzięczny, bo KitKat mi się niestety nie włącza to może jakiś starszy mi się włączy :facepalm3: .

Edytowane przez Clear

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Niestety z baterią nic nie poradzisz i miałem to samo ale na CM10 problem znikł :)

Nie mam czasu na tworzenie nowej paczki ale wystarczy troszke poszukać i znajdziesz mój temat z kernelem który obsługuje Swap i jest dla CM10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi