Skocz do zawartości
Gerrard

Greenify na Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w moje ręce wpadł pierwszy telefon od HTC, konkretniej Sensation. Oczywiście pierwsze co zrobiłem po zakupie to root, głównie po to aby hibernować apki. Na Neo V Greenify sprawdzało się świetnie, wszystkie aplikacje "chodziły jak w zegarku", zwłaszcza facebook i massenger.

Na Sensation zainstalowałem, przyznałem prawa dostępu i już miałem się zabierać za hibernację, ale mina mi nieco zrzedła, bo na liście apek było tylko kilka pozycji. Na dodatek z tych największych "szkodników" był jedynie messenger. Zdziwił mnie brak facebooka czy gmaila. Na końcu wyszło też, że pozostałe aplikacje wcale nie chcą przejść w stan hibernacji.. a więc w zasadzie aplikacja bezużyteczna

Chciałbym się dowiedzieć jak u innych sprawuje się Greenify, czy pozwala wybrać każdą dowolną aplikację no i czy po jej wyborze radzi sobie z hibernacją.

EDIT: HTC lata na stockowym ICS. Tak sobie myślę czy czasem na jakimś customie problem by się rozwiązał, bo jak używałem na Neo V to miałem zawsze jakiś inny rom wgramy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się do wątku, też mam świeże HTC Sensation na stockowym ISC i identyczna sytuacja. Wie ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Nie wiem o co chodzi z sensation ale root to od dawna nie jest potrzebny do hibernacji i działania greenify. Doskonale obywa się bez niego.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wgrałem rom Android Revolution i po problemie. Hibernuje poprawnie.

A więc tak jak myślałem - problem mógł być w tym, że telefon latał na stockowym andku. Ewentualnie może było coś nie tak z aplikację od roota, bo przy w/w romie dostałem nieco inną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi