Skocz do zawartości
Artek2110

Prośba o backup systemu dla P780, brak IMEI-u, karty SIM, Baseband-u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję, aby toś kto ma sprawny system w Lenovo p780 wersja chińska tj. widzi mu karty sim i IMEI, wrzucił backup tego systemu. Muszę go mieć, by odzyskać swój telefon. Wgrywałem ostatnio recovery, różne romy i zepsułem telefon. Zupełnie nie widzi kart SIM, oraz nie posiada IMEI-u. Nie piszcie, że da się to zrobić programami, ponieważ tak już robiłem. Potrzebny jest mi cały sprawny system. Nie mam na celu wgrywania danych innego użytkownika, chce tylko mieć IMEI oraz działającą SIM.

Edytowane przez awygo
    Poprzedni tytuł: "Backup systemu dla P780, brak IMEI-u, karty SIM, Baseband-u" nie opisywał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla osoby która będzie wrzucała Backup , jak już tacy przezorni i religijni jesteście to po prostu zmieńcie IMEI na domyślny 1234567 i wtedy zróbcie backup a następnie udostępnijcie koledze. Poprawny backup musi zajmować między 1 GB a 1,2 GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, nie potrzebny mi niczyj oryginalny IMEI, może być zmieniony np programem MtkDroidTools. Ratujcie ludzie, jestem bez telefonu a w mojej pracy to niedopuszczalne :-( Stawiam piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi również potrzebna jest backup czyjegoś ROMu dla A830. Liczę na wasze dobre chęci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę poczekamy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dadzą radę przywrócić IMEI w byle jakim serwisie GSM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da rady , nikt ci nawet Lenovo nie ruszy. Nawet Lenovo polska ani ZTE polska tych telefonów nie ruszy bo nie są oferowane w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli w mojej miejscowości mają BOXa w serwisie (to nie jest serwis żadnej firmy, ot taki serwis) to dali by radę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dadzą , już się dowiadywałem , szkoda twojego zachodu. Jedyne co was uratuje to pełny 1.2 gb backup ze zdrowego telefonu. Nie drążcie tematu bo nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi