Skocz do zawartości
Biacho

Swego rodzaju rekord trzymania baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Biacho

Cóż... Specjalnie się nie starając... przy normalnym użytkowaniu, telefony, SMSy, nawet zrobienie aktualizacji i sprawdzenie coś na www ... i mój telefon wytrzymał :

SDC13603.JPG

I jeszcze mam 16% baterii :) Jestem dumny z mojego G1 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy podłączałeś w międzyczasie telefon do komputera? aż trudno uwierzyć. ja podładowuję w nocy nawet gdy mam 50% żeby mieć pewność naładowanej baterii następnego dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka

Nie żebym się czepiał...ale skąd mamy wiedziec czy w "międyczasie" nie jesteś podłączony do ładowarki/kompa (USB)? :)))

a czy podłączałeś w międzyczasie telefon do komputera? aż trudno uwierzyć. ja podładowuję w nocy nawet gdy mam 50% żeby mieć pewność naładowanej baterii następnego dnia

W chwili "odłączenia" licznik w górnym pasku się zeruje. Ale jak jest podłączony nonstop to nie widac "czasu PODłączenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biacho
    Nie żebym się czepiał...ale skąd mamy wiedziec czy w "międyczasie" nie jesteś podłączony do ładowarki/kompa (USB)? :)))

W chwili "odłączenia" licznik w górnym pasku się zeruje. Ale jak jest podłączony nonstop to nie widac "czasu PODłączenia ;)

Hmm... chyba nie mam możliwości przekonania was, że nie podłączałem do lapka w międzyczasie. Ale no nie robiłem tego :) Bo niby po co ? :) Poza tym, chyba jak podłącze czy to pod kompa czy ładowarkę to licznik się zeruje nie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Hmm... chyba nie mam możliwości przekonania was, że nie podłączałem do lapka w międzyczasie. Ale no nie robiłem tego :) Bo niby po co ? :) Poza tym, chyba jak podłącze czy to pod kompa czy ładowarkę to licznik się zeruje nie ??

Wyzeruje się dopiero jak ten kabelek z USB albo ładowarki wyjmiesz. Dopóki jest w telefonie to licznik "tyka" ;)

Ale spoko... ja kiedyś miałem 3 dni z hakiem fona "czynnego" :)

Ale już mi się tak nie przytrafia :(

PS - aby "przekonac" to wstaw to samo zdjęcie z widokiem gniazda USB w telefonie czy aby nie wisi na kabelku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biacho

Ależ proszę bardzo :]

SDC13605.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2G + wyłączona synchronizacja + zablokowane APN + podświetlenie na 0% = do zrobienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    2G + wyłączona synchronizacja + zablokowane APN + podświetlenie na 0% = do zrobienia :)

Generalnie do tego wystarczy Nokia 3310 a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na allegro znalazlem baterie 1700 w oryginalej grubosci ( bynajmniej sprzedawca tak zapewnial :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caruzel, trudne do uwierzenia, i bynajmniej nie "bynajmniej" a "przynajmniej" tak zapewniał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi