Skocz do zawartości
mietek440

Szukam romu Lenovo Yoga B8000-H 3G

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można pobrać skądś instalę romu dla Lenovo Yoga B8000-H 3G ? Szukałem ale bez efektów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukaj na forum lenovo-forums.ru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ma ktos polski rom zgrany z oryginalu?

---------- Post dołączono o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

problem rozwiazny wgralem z ruskiej strony przy starcie byl polski jezyk:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

griszka77 który rom wgrałeś ? Mój lenovo ponownie zepsuł się , przy próbie uruchomienia wisi na logo lenovo , uruchamiając przyciskami power + volume down nie uruchamia się instalator tylko wyskakuje informacja " The device is in META MODE. Long press power button to normal boot "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zebb

Witam mam Lenowo B8000-H i też myslę o zmianie romu z brandowanego przez operatora na jakiś normalniejszy czy te na stronie podanej przez was jest jakiś z językiem polskim ? I czy wogóle jest sens zmiany romu, jak używam go tylko jako nawigację i przeglądarkę internetowa. Czy jest nakładka na te urzadzenie by można było by korzystać z niego jako telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam Lenowo B8000-H i też myslę o zmianie romu z brandowanego przez operatora na jakiś normalniejszy czy te na stronie podanej przez was jest jakiś z językiem polskim ? I czy wogóle jest sens zmiany romu, jak używam go tylko jako nawigację i przeglądarkę internetowa. Czy jest nakładka na te urzadzenie by można było by korzystać z niego jako telefonu?

ad 1 puki co nie istnieją romy nie firmowe - jak lenovo dopracuje stabilność tych romów to zrobię własne wersje na wszystkie tablety

ad 2 są w języku polskim

ad 3 nie ma sensu

ad 4 jak z telefonu z niego ie skorzystasz przynajmniej nie teraz może kiedyś czas pokaże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    griszka77 który rom wgrałeś ? Mój lenovo ponownie zepsuł się , przy próbie uruchomienia wisi na logo lenovo , uruchamiając przyciskami power + volume down nie uruchamia się instalator tylko wyskakuje informacja " The device is in META MODE. Long press power button to normal boot "

Witam! Pewnie sporo osób już to miało więc może ktoś pomoże. Mam to samo co u mietka440 wyżej. Po aktualizacji tabletu 2 dni było ok a potem po włączeniu tylko napis Lenovo i finito. Jak przytrzymam vol. to wchodzi w tryb Meta Mode i tyle. Tak w ogóle to nie wiem co to za tryb i do czego służy. Tablet nowy, nie zrootowany. Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc.

Edytowane przez audiomac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi tą usterkę usuneli przez wgranie od nowa romu , rom jest już dostępny , więc może spróbuj , poradź się Anawriel-a , w trakcie odbioru w sklepie po naprawie okazało się że ekran jest rozkalibrowany , nie obraca się - po raz trzeci poszedł do serwisu :facepalm: , gdzie oni to serwisują w garażu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi