Skocz do zawartości
patch

Kingo czyli prosty sposób na zrobienie roota na L9

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem niedoświadczonym użytkownikiem wiec wole sie upewnić, aby odzyskać gwarancje wystarczy potem zrobić tym programem odrootowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

No tak, ewentualnie w telefonie w tej aplikacji SuperSU też w opcjach jest odrootowanie i będzie ok. Albo można wgrać soft na nowo chociażby tym łatwym sposobem http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/ i roota też nie będzie, bo wgranie na nowo softu usuwa roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8. Na telefonie po restarcie wyskoczy komunikat o uprawnienia dla ADB shell, naciskamy przyznaj

Nie miałem tego, Ale SuperSU się włącza i po uruchomieniu telefonu wyskoczyło na ekranie napis cache, czyli root udany?? Bo w root sttus pisze OK ale w superSU nic nie mogę zrobić żadnych aplikacji nie widzi totalnie nic. A mi zależy tylko na podmiance karty SD jako wewnętrzna:/

Edytowane przez asesino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

Aplikacji widzieć nie będzie jak nie dasz im uprawnień supersu, musisz zainstalować jakąś apke co wymaga roota i wtedy wyskoczy Ci komunikat od SuperSU o przyznaniu praw do super użytkownika do tej aplikacji. Tutaj masz apke co wymaga roota (apka do kalibracji baterii), nie musisz jej używać, wystarczy zainstalować i potem otworzyć ja i wyskoczy Ci pytanie od superSU o przyznanie praw i jak przytznasz to wtedy w superSu ją widać. Apke możesz odinstalować potem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok jest na liście, chociaż po przyznaniu mu praw jak zapytał był komunikat Nie przyznana ale on na liście jest a w menu ma opcje Przyznana :]

Na forum pogrzebie o zmianie pamięci kart SD itd może coś znajdę, to czyli mam pełny root teraz tak?

http://forum.android.com.pl/f763/zamiana-sdcard-external_sd-244665/

czy to najlepszy sposób na to czego szukam? Czy są lepsze

Edytowane przez asesino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

No tak, ale nie wiem czemu masz ten komunikat nie przyznana... nie miałem nic takiego... A podmianka pamięci jest tu http://forum.android.com.pl/f763/zamiana-sdcard-external_sd-244665/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem go tylko jak mnie zapytał SU czy zezwolić na prawa, dałem przyznaj i wyskoczył komunikat nie przyznana, ale po odpaleniu Baterry tej apki, wyskoczył komunikat że ta aplikacja ma przyznane prawa SUper User i jest na liście w SU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań:

1.Czy jeżeli komputer się zatnie, coś pójdzie nie tak, to telefon może się zepsuć?

2.Czy jeżeli wgram cały soft od nowa, to nie będzie śladu po roocie?

3.Czy jeżeli przywrócę ustawienia fabryczne, to czy root zostanie usunięty i czy będzie jakiś ślad, lub czy będą jakieś problemy?

Z góry dziękuję odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patch

1. Raczej nie mala szansa jest

2. Nie bedzie sladu

3. Nie bedzie zadnych problemow root zostanie na telefonie

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi