Skocz do zawartości
patch

Kingo czyli prosty sposób na zrobienie roota na L9

Rekomendowane odpowiedzi

slasie

Ktoś wcześniej napisał,że zadziałało na SGS2 a czy nie będzie katastrofy jak zastosuję to do nowego SGS3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patch

nie powinno bo jest kompatybilny z prawie wszystkimi urzadzeniami na androidzie ale z tego co sie orientuje to w sgs 3 jest knox wiec sobie poczytaj o tym zanim zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knox jest tylko w S3 LTE I9305 :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NeeRek

Działa super . Przed chwilą się udało w minute :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam chcę wam dziś przedstawić prostą metodę na roota w naszych L9 ;)

A więc bierzemy się do dzieła:

1.Pobieramy i instalujemy sterowniki do naszego LG

Windows: http://tool.xcdn.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=UW00120120425

MAC: http://tool.xcdn.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=UW00320110909

2.Instalujemy program Kingo z tej strony http://www.kingoapp.com/download/android_root.exe (strona się długo ładuje)

3. W telefonie wchodzimy w ustawnienia->Zabezpieczenia i zaznaczamy "Nieznane źródła"

4.W telefonie wchodzimy w ustawnienia->Opcje programistów i zaznaczamy debugowanie "Debugowanie usb"

5. Włączamy program Kingo Android ROOT, będzie to wyglądało tak

[ATTACH=CONFIG]72439[/ATTACH]

6. Podłączamy telefon w trybie ładowania do komputera i w programie wciskamy opcje ROOT

[ATTACH]72440[/ATTACH]

7. Telefon się powinien zrestartować zrotowany z zainstalowanym SuperSu

8. Na telefonie po restarcie wyskoczy komunikat o uprawnienia dla ADB shell, naciskamy przyznaj

9.Koniec

Program zawiera również opcję odrotowania

[ATTACH=CONFIG]72441[/ATTACH]

Testowane na LG L9 z softem 20O i działa! Windows 7 64-bit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po zrobieniu roota wszystko bylo okej. Dzisiaj probowalem go usunac i sie program caly czas wiesza. Usuwalem poniewaz pokazywalo mi pamiec masowa i karda sd 2 x ten sam rozmiar. Czyli 3,6 gb i 3,6 gb (to moja karta sd) pamiec wewnetrzna znikla. Po usuniecia roota, caly czas jak cos sciagam lub instaluje mam blad za malo pamieci na dysku, a wolnego jest ponad 1-2 gb, jak mam usunac calkowicie roota lub wgrac calkowicie od nowa soft mozna prosic o linka? Bo nie moge teraz nic na telefonie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem zielony w tej sprawie. Panowie co daje ten root? Wgrywam przez to Kingoo i co dzięki temu mam w telefonie? Bo powiem szczerze nie wiem czy wgrywać? Bo wydaję się to bardzo proste. Co dzięki temu zyskuję robiąc tylko to co jest tutaj w poradniku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi