Skocz do zawartości
cia_agent

Skype kontakty brak współpracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy tez macie problem z brakiem współpracy skype z listą kontaktów? Nie da się dzwonić z listy kontaktów bezpośrednio przez skype mimo ze kontakt ma dodany login komunikatora skype. Aplikacje takie jak kontakt+ informują ze komunikator skype jest nie zainstalowany mimo ze jest w systemie. Jest jakaś rada na to by to działało jak potrzeba?

Wysłane z mojego MyPhone Next przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Pamięć podręczną programu pozamiataj, nie zaszkodzi tą samą, ale systemu. W "Aplikacje". Problem bardziej do poruszenia w dziale danego programu, niż słuchawki, imo.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skype na Androida jest średnio dopracowany, więc niewykluczone, że wina leży po stronie apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb

To nie jest rozwiązanie Twojego problemu ale może rozważysz zastąpienie skejpeja komunikatorem "viber" Działa rewelacyjnie i nie wymaga akceptacji ze strony nowego kontaktu. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Tylko Viber nie ma wideło, a to znacznie uatrakcyjnia rozmowę..

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie dopracowania skype to się nie znam, wiem za to ze na Samsung działa dzwonienie przez skype prosto z listy kontaktów. Zastanawia mnie to ze kontakt+ nie widzi zainstalowanego skype. A samo konto skype znika z ustawień androida po wyłączeniu aplikacji skype i pojawia się po wlaczeniu.

Za zmianę na viber dziekuje , testowałem skasowałem. Preferuje watzap dopiero wszyscy znajomi skasowali tlen i GG na rzecz skype i talka. I taki pakiet komunikatorów mi pasuje. Wpieniaja mnie tylko wielokrotne kontakty których nie da się scalić bo skype po włączeniu tworzy je na nowo przez brak wsp z lista kontaktów.

Wysłane z mojego MyPhone Next przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi