Skocz do zawartości
mohan

Problem z zROOTowaniem : I5800XWJPD - 531.OPS - Version 2.2 - 2011 February

Rekomendowane odpowiedzi

mohan

Wiec po ściągnięciu powyżej wymiennego romu z samfirmware i wrzuceniu go na mojego g3 poprzez Odina nie udaje mi się go zrootowac. Próbowałem już UniversalAndroot, z4root, one click root, super one click root bez skutku. a:(

Z góry dzięki za pomoc. :)

Edytowane przez mohan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smaky

Spróbuj jeszcze raz zrootować superoneclickiem, zrób restart, a następnie wgraj busybox z marketu. U mnie to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mohan

A wiec ponownie klęska w superoneclick"waiting for device" mam cały czas i nic się nie dzieje debugowanie usb włączone, tel zrestartowany, superoneclick uruchomiony jako administrator, antywirus wyłączony aby się nie czepiał expoloita linuxa. Myślałem o tym aby wrzucić mu plik root z zmienioną nazwa na update i odpalić w trybie serwisowym tylko nie znam kombinacji klawiszy i prawdę mówiąc nie bardzo wiem jak to zrobić aby nie uceglić telefonu. Podobno po superoneclick jak coś pójdzie nie tak da się odratować androida Odinem, a z trybem serwisowym to nie wiem czy tak samo. Ogólnie to próbuje robić wszystko według [APP]SuperOneClick v1.7 (Root, Unroot, Enable Non-Market App) - xda-developers

superoneclikck.png

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dołączono o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Po wielu kombinacjach zainstalowałem drivery usb samsung które ściągnąłem z ROMS,THEMES,FIXES everything at one place...updated 18/3/2011 - xda-developers, bo widac te które zainstalowały się z Kies nie dawaly rady, potem poszlo wszystko elegancko i telefonik zrootowany za pomocą SuperOneClickv1.7-ShortFuse.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaktus

Ja również posiadam I5800XWJPD i jak chciałem go zrotować z4root to strasznie się mulił telefon po czym musiałem robić wipe, a i tak telefon się nie zrotował. Coś musi być z tą wersją nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorgi
    Ja również posiadam I5800XWJPD i jak chciałem go zrotować z4root to strasznie się mulił telefon po czym musiałem robić wipe, a i tak telefon się nie zrotował. Coś musi być z tą wersją nie tak :)

Opisane przez ciebie zjawisko (doświadczyłem go ze 2-3 razy) to wgranie tymczasowego Root'a.

Telefon wtedy strasznie zamula, praktycznie nie da się na nim pracować - ale tylko bezpośrednio bo przez ADB się dobrze sprawuje. Po reboocie telefon wraca do normy a root znika.

I tak na przyszłość - dla osób które będą miały kłopoty z rootowaniem:

SuperOneClickv1.9-ShortFuse.Drivers (aktualnie najnowszy ze sterownikami)

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Jeśli SOC wykryje błąd sterowników to go naprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi