Skocz do zawartości
bartosz22

Problem w Wi-Fi telefon łączy się z siecia ale internet nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nawiązując połączenie z moją siecią Wi-Fi telefon się łączy pobiera prawidłowo adres wyskakuje komunikat połączono natomiast nie można przeglądać żadnej strony www

Prosze o jakies wskazówki.

Edytowane przez bartosz22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki router ? Zmieniales w nim ustawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawień nie zmieniałem, telefon cały czas dobrze z nim współpracował asz nagle przestał, np. NOKIA E52 łączy się z nim bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuj zrestartować na wszelki wypadek ruter, a jeśli masz filtrowanie po mac-adres sprawdź czy nie wywaliło sgs'a.

Jeśli wszystko jest git może spróbuj wipe? Jaki ROM masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem reseta ale niestety nie pomogło, jestem nowym i mało obeznanym użytkownikiem Androida i prosiłbym o wyjaśnienie pojęcia "wywaliło sgs'a" oraz "Jaki ROM masz?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wywaliło sgs nie jest związane z androidem ;e chodzi mi abyś sprawdził w ustawieniach rutera czy nie masz przypadkiem włączonego ustawienia filtrowania po mac-adres i czy z listy akceptowanych przypadkiem nie wywaliło mac-adresu sgs'a. jak wszystko ok to zrób wipe w sgs może pomoże.

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

sad asd sadas[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

filtrowanie po mac-adres jest wyłączone a nawet jak je włącze i dodam mac adres samsunga to tez nie działa. Prosiłbym jeszcze o informacje jak zrobić "wipe" w moim samsungu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zakuuu

Panowie ja taki problem mam co 2 miechy router d-link 524 da się coś z tym zrobić czy zmienić router . Oczywiście pomaga restart routera ale to wiąże się z jego ustawianiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chudek

Witam sluchajcie ja mam natomiast taki problem otoz u siebie w domu internet dobrze mi chodzi przez wifi natomiast w szkole jak sie chce polaczyc to pisze ze jest laczenie a za kawalek rozlaczono.... Sygnal jest dobry. Nic nie pomaga ani res telefonu ani zakonczenie dzialania wszystkich aplikacji... Nie wiem co to moze byc ale jest to bardzo uciazliwe. Dodam ze na ipodzie internet ze szkolnego wifi smiga az milo. Wipe telefonu + flash z re partition tez nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi