Skocz do zawartości
GoldAngelo

Rozmowy+SMS+Internet+telefon, abonament do 80 zł, play vs t-mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę przenieść numer i szukam interesujących ofert z telefonem. Interesują mnie nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci +nielimitowane rozmowy na stacjonarne oraz internet (500 mb-1 gb).

Interesujące oferty znalazłem w Play i w T-mobile.

T-mobile ( Oferta za 79,99 zB miesicznie - taryfa PREMIUM - T-Mobile - T-Mobile )

Umowa na 24 miesiące, nielimitowane rozmowy i smsy, ma wszystko czego potrzebuję (nie czytałem regulaminów jeszcze, nie wiem czy są jakieś kruczki prócz internetu który musiałbym dokupić(2 gb-10 zł)

Play (Nowa FORMUŁA EUROPA UNLIMITED ), ew trochę mniejsza z dokupionym pakietem nielimitowanych smsów do wszystkich sieci +stacjonarne i umowa na 2 lata

Umowa na 15 miesięcy, z telefonem abonament wynosi 79.99 + internet (2 gb-20 zł) czyli razem 100 zł.

Za play przemawia krótsza umowa, ale oferta t-mobile wydaje mi się chyba lepsza (nie jestem co do tego pewien). Moglibyście mi coś doradzić?

Pozdrawiam, GoldAngelo

Edytowane przez GoldAngelo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerknij na ofertę Red Bull Mobile to też Play tylko trochę tańszy.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550
    Umowa na 15 miesięcy, z telefonem abonament wynosi 79.99 + internet (2 gb-20 zł) czyli razem 100 zł.

Niestety nie doczytałeś. W Play umowa bez telefonu trwa 15 miesięcy a z telefonem 24 miesiące. Zawsze.

Generalnie dzisiaj nie opłaca się brać abo z telefonem w Playu.

Abo bez telefonu - owszem - mają chyba najlepszą ofertę na rynku.

Jeżeli chodzi o Play to lepszym wyborem było by tutaj:

• Abo 49.99 (z telefonem) na 24 m-ce
    • Pakiet 2GB za 20zł miesięcznie.
    • Pakiet nielimitowanych rozmów na stacjonarne za 10zł miesięcznie.
    • Pakiet nielimitowanych smsów/mmsów do wszystkich sieci za 10zł miesięcznie.

Razem wychodzi: 49.99+20+10+10=89.99 (dokładnie to co w T-Mobile: 79.99+10(za internet)=89.99)

Ale jeżeli byś się zdecydował na abo bez telefonu to masz o 20zł miesięcznie taniej i tylko na 15 miesięcy.

@EDIT:

Osobiście bym wziął z Playa bez telefonu i telefon kupił normalnie w sklepie (bo nie ważne czy to Play czy T-Mobile i tak się sporo przepłaca za telefony brane w abonamentach - ale też zdarzają się przyzwoite oferty jak ta linijkę niżej)

Jeżeli jednak czujesz że musisz brać abo z telefonem (a są one w identycznej cenie) to bym się skłonił ku T-Mobile na Twoim miejscu bo za dopłatą 79zł masz świetną Xperie SP.

Edytowane przez Uri0550

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można też poszukać telefonu w T-M z wyprzedaży, też idzie parę złoty zaoszczędzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety nie doczytałeś. W Play umowa bez telefonu trwa 15 miesięcy a z telefonem 24 miesiące. Zawsze.
    Dzięki za zwrócenie mi uwagi na to :-)
    Osobiście bym wziął z Playa bez telefonu i telefon kupił normalnie w sklepie (bo nie ważne czy to Play czy T-Mobile i tak się sporo przepłaca za telefony brane w abonamentach - ale też zdarzają się przyzwoite oferty jak ta linijkę niżej)

Też tak myślę i telefon dla Siebie już kupiłem, tutaj byłby to po prostu telefon dla kogoś z członka rodziny (w PLAY brałbym Xperię L, według konsultanta 69 zł dopłaty do abonamentu który opisałeś + 24*20=480, czyli razem 549, cena podobna do tej, która aktualnie jest w sklepach GSM ).

Ogólnie nie lubię wiązać się umowami i wolałbym po prostu SIM na kartę (pełna kontrola, robię co chcę, mogę w każdej chwil numer zmienić), ale nie znalazłem takiej oferty na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4rcyh

umowę na czas nieokreślony oferuje nju mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Jeżeli chciałbyś ofertę bez tel. (bo tak jak wyżej napisano jest to mało opłacalne) to aktualnie T-Mobile ma najlepszą ofertę:

49zł - nielimitowane rozmowy komórkowe i sms/mms, 2GB internetu.Jeśli chciałbyś jeszcze nielimitowane rozmowy na stacjonarne dopłacasz 5zł/msc.Chyba nie ma w tej chwili lepszej oferty bez tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Od jakiegoś czasu szukałem dobrej oferty na abonament, z tego co wszystko porównywałem to play, wyszedł najkorzystniej i ów do niego przeniosłem się z t-mobile (a byłem hoho).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550
    Jeżeli chciałbyś ofertę bez tel. (bo tak jak wyżej napisano jest to mało opłacalne) to aktualnie T-Mobile ma najlepszą ofertę:

49zł - nielimitowane rozmowy komórkowe i sms/mms, 2GB internetu.Jeśli chciałbyś jeszcze nielimitowane rozmowy na stacjonarne dopłacasz 5zł/msc.Chyba nie ma w tej chwili lepszej oferty bez tel.

Teoretycznie masz rację. Ale porównując głębiej to mamy takie coś:

Tmobile: 49.99zł na 24 miesiące (w tym nielimitowane smsy, rozmowy i 2gb neta) = 1199,76

Play: 55.98zł na 15 miesięcy (w tym nielimitowane smsy, rozmowy i 2gb neta) = 839,70

Wybór tutaj już jest każdego z osobna - komu bardziej co pasuje.

JA OSOBIŚCIE i tak bym wybrał Playa bo mimo to że jest trochę droższy miesięcznie to mam 15 miesięcy a nie 24. I już de facto po roku mogę się rozglądać za czymś innym gdzie w tmobile musiałbym jeszcze rok się kisić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Przy czym, też trzeba wziąć pod uwagę, że Play korzysta z innych partnerskich nadajników, więc możliwe, że będzie lepszy zasięg niż w t-mobile (osobiście to odczułem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi