Skocz do zawartości
mobvision

Acer Liquid E2 DUO - STOCK AV061_V370_1.032.00_WW_GEN1 jb4.2.2 Full PL - CWM

Rekomendowane odpowiedzi

Podkreślam iż jestem tylko autorem tego poradnika i paczki z romem zjadliwej dla CWM recovery z Acer Liquid E2 DUO i jest on oparty na własnych doświadczeniach i nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia związane z działaniem Twojego telefonu i ewentualną utratę danych oraz nie odpowiadam materialnie za jakiekolwiek katastrofy i wypadki z tym związane :P. Nie odpowiadam także za efekt cieplarniany, brak zimy w Polsce oraz działania naszego "kochanego" rządu. Ale w razie problemów z telefonem chętnie postaram się pomóc jeśli tylko będę potrafił.

Rom jest najnowszym dostępnym oprogramowaniem wydanym prze Acer na dzień 02.02.2014 jego oznaczenie to AV061_V370_1.032.00_WW_GEN1 i jest to android w wersji 4.2.2 z pełnym polskim językiem do wyboru.

MOJE RADY ODNOŚNIE INSTALACJI:

1. Pobieramy moją paczke stock.zip:

drive : https://drive.google.com/file/d/0B3m3hEqr4yu1YmQ3dk9iX0EzZlk/edit?usp=sharing

2. Kopiujemy pobrane pliki na Kartę SD w telefonie lub do pamięci wewnętrznej jeśli karty SD nie posiadamy.

3. Uruchamiamy telefon w trybie Recovery (Zaznaczam, że musimy mieć zrootowany telefon z CWM recovery na pokładzie - na innym recovery nie sprawadzałem działania)

4.Robimy pełne czyszczenie danych w telefonie czyli:

- wipe data/factory reset

- wipe cache

- wipe dalvik cache

5. Instalujemy wybierając ściągnięty plik zip z romem z karty SD (lub pamięci wew. telefonu)

6. Rebotujemy

Teraz możemy się cieszyć bardzo stabilnym i najnowszym oprogramowaniem w naszym telefonie.

W miarę możliwości i czasu chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące działania, zmiany ustawień czy po prostu samego użytkowania tego romu oraz postaram się by był aktualizowany systematycznie.

Jeśli chcesz zrootować powyższy rom instrukcja tutaj:

http://forum.android.com.pl/f181/acer-liquid-e2-duo-one-click-root-dla-romu-stock-av061_v370_1-032-00_ww_gen1-jb4-2-2-i-nia-szych-382807/

Pozdrawiam

mobvision

-----------------------------------------------------------------------

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA:

Zespołu android.com.pl - za konkretną i merytoryczną stronę poświęconą systemowi Android i za to forum :)

Edytowane przez mobvision

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, cieszę się że napisałeś i zamieściłeś oprogramowanie do Acer Liquid E2 V370. Otóż właśnie chyba skopałem mojej żonie prezent (właśnie ten telefon) a chciałbym ponownie wgrać androida i usprawnić jej ten telefon , bo teraz "cegła". Jeśli możesz udzielić pomocy i wskazówek to byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam Mario_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beenny

Jak bateria?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to na stocku, średnio :) Max 2 dni pisz umiarkowanym użytkowaniu. 1 dzień bez problemu licząc jeden film plus godzina latania po stronach

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beenny

Lepiej niż miui?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    norian

Witam.Bardzo Proszę o pomoc.Mam Acera v370 wrzuciłem na niego CWM recovery v6.0.3.0 po skopiowaniu na karte sd paczki zip z softem ,przy czyszczeniu wipe data/factory reset pokazuje:

Wiping data

Formatting /data...

Formatting /cache...

Formatting /sd-ext...

Formatting /sdcard/.android_secure...

Error mounting /sdcard/.android_secure!

Skipping format...

Data wipe complete.

przy wybraniu install zip from sdcard i choose zip from sdcard wyskakuje na dole:

E:Can't mount /sdcard/

Próbowałem również w opcji Mounts and storage zamontować karte ale na dole również:

Error mounting / sdcard!

Po jakims czasie wymontowalem karte i skopiowalem paczke z Rom-em do pamieci telefonu,jednak przy próbie zainstalowania pokazuje mi sie:

Sideload started...

Now send the package you want to apply to the device with "adb sideload <filename>"...

Proszę o pomoc bo niemam juz siły.

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mobvision,

bedziesz przygotowywal cos dla tego telefonu na KitKat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacze czy istnieje jakieś wydanie kitkata na ten tel, jak tak zrobię paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak patrzales ? jes cos ?

jakies wiesci ??

Edytowane przez porucznik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beenny

Po wgraniu romu nie mogę zainstalować Supersu co mogę z tym zrobić?

Wysłane z mojego V370 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi