Skocz do zawartości
AS0

ROM [KITKAT] SchutzhundAOKP - Android Open Kang Project - Desire HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Wgrałem SchutzhundAOKP - Android Open Kang Project - Desire HD Beta #9 - 4.4.2: oraz re gappsy https://www.copy.com/s/3NKDYvqQ6LVl/GApps/AOKP%20Full i jak narazie wszystko chodzi

Ogólnie prędkość nie zachwyca,nie wiem czego są to przyczyny. Może trzeba jeszcze zmienić kernel ?

@edit Co już zauważyłem:

-Strasznie słaby zasięg WiFi dla przykładu na "SVHD 2.1.0" stojąc 3 metry od routera mialem wszystkie kreski a na Open Kang siedząc 50cm od routera miałem od 3 do nawet jednej kreski...Radio które posiadam to 12.65.60.29U_26.14.04.28_M zmienić ?

Edytowane przez Misiek19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Co do zmiany kernela - po prosru nie ma na co zmienić :E

Możesz jeszcze spróbować czystej instalacji (z Full Wipe!) i gappsy w wersji Core.

Słabszy zasięg to ogólnie przypadłość ROMów bez Sense - przynajmniej u mnie tak jest ;)

Twoje radio nie jest najlepsze do tego ROMu - zaleca się 12.69.

TU jest najnowsze radio i proces jego flashowania - powinien być dobry :P

Ale nie wiem, czy jednak ENG S-OFF nie jest jednak konieczny...:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie do Was, da się jakoś wyłączyć to że przy zapisywaniu numeru trzeba podawać adres email i coś z synchronizacją ? Strasznie mnie to denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego skoro zapisujesz numer na koncie gugla (zamiast na fonie lub SIM) to dlaczego masz pretensje że fon chce uaktualnić kontakty na koncie gugla? Albo zapisuj kontakty na fonie (lub SIM) albo wyłącz synchronizację (i synchronizuj jak włączysz neta operatora lub będziesz w zasięgu swojego wi-fi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie polecam tego Romu mam kłopoty z aparatem który wgl się nie włącza bo pisze "aplikacja została zatrzymana".Według mnie gry bardziej się tną niż na SVHD (nie wiem czy jest to możliwe czy tylko mi się wydaje) Ogólnie Rom ma dużo błędów,być może występują one tylko u mnie ale to nie zmienia faktu że są ;D Wracam chyba na SVHD czy jest obecnie jeszcze jakiś Rom na którym może spokojnie się oprzeć ?

No i oczywiście jeszcze Słabszy zasięg WiFi i Blutacza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy do was dotrze, że DHD to za słaby sprzęt na andka 4 i wyższego?

Nie chcesz bugów i zamulania, zostań przy andku 2.2 lub 2.3 na tym fonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

To prawda, że najlepiej działa na pierniku :)

Niemniej jednak jeżeli chcesz coś na Androidzie 4+ to możesz sprawdzić jeszcze CM10.1 - u mnie działał naprawdę dobrze i bez błędów.

Co zaś się tego ROMu tyczy to jako, że to nadal Beta błędy mogą się pojawiać :)

Błąd z aparatem owszem występuje ale możesz spróbować wgrać aplikację aparatu i zobaczyć czy działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co wy za głupoty opowiadacie. Ja jade na SVHD 2.1 i działa bardzo dobrze nie narzekam. Nie napotkałem jeszcze na jakieś problemy a mam go wgranego od poczatku jak tylko wyszedł. Wszystko działa w najlepszym porządku i bateria tez trzyma OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest beta 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na xda jest juz beta 13, po changelogu v12 i v13 widac duzo zmian wiec piszcie jak dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi