Skocz do zawartości
camaxtle

Nie poprawne działanie głośnika w Sony Xperia Ultra Z

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Zauważyłem, że w niektórych wątkach poruszacie temat problemu z głośnikiem ustawionym na maxa. U mnie podczas rozmowy kiedy głośnik ustawiony jest na maksa słyszę irytujące charczenie i zastanawiam się czy "taka uroda telefonu czy może mój egz. jest nietrafiony". Przy ustawieniach głośności na poziomie 60-70% jakość dźwięku jest zadowalająca. Nie piszcie proszę: to po co ustawiasz na maksa? Oczywiście, że tak nie robię, nie wszyscy wokół muszą słuchać o czym rozmawiam:) Bardziej chodzi mi o to, że skoro już wydaję taką kasę, to zastanawiam się czy tel. jest trefny czy taki jego urok. Jak płacę to wymagam i tu pojawia się kwestia czy należy to reklamować

Podsumowując: kłopot dotyczy górnego głośnika. Przy zabawie z filmem, muzyką, takiego problemu nie ma be względu na to czy głośność jest na maksa czy też nie. dlatego też, zastanawiam cz "górny głośnik" ma taki urok czy może jest uszkodzony.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zauważyłem u siebie podobne zjawisko i faktycznie obniżenie natężenia do poziomu 70% powoduje ogromną poprawę w jakości brzmienia tego głośnika.Ciekawe jest to,że głośnik po tym zabiegu nie gra zdecydowanie ciszej co mnie bardzo cieszy ale fakt jest faktem,że czegoś takiego raczej się nie spodziewałem po sprzęcie z tej półki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie to wina tego kitkata wersji 14.3.A.0.681 dzwięk raz leciał z głosnika muzyki a innym razem jak ktoś dzwonił to z słuchawki albo wcale sony wydało łatkę wersja softu naprawiającego 14.3.A.0.757

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce Was smucic. Ale mi facet z.centrum sony powiedział uczciwie ze to cena kompromisu za zbyt cienka obudowa i w związku z.tym słabsze wytlumienie glosniczka niż w innym grubszych fonach SONY. W moim przypadku przy grach z dźwiękiem na Max brzeczal tez głośnik na dole. Wiec zazwyczaj max to 70 procent tam dawałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi