Skocz do zawartości
smsman

Poszukuje konwerter plików wideo.

Rekomendowane odpowiedzi

smsman

Witam. Zna ktoś może program na tel. Konwertujacy format flv do mp4 lub chociaż avi? Spotkałem się z jednym: media converter. Ale on nie działa prawidłowo.

Chciałbym oglądać seriale z Megavideo które ściągam programem o tej samej nazwie (Megavideo). Mam spice z android 2.2 która kiepsko radzi sobie z flv.

Wiem że taka konwersja trwała by bardzo długo ale mój telefon w nocy strasznie się nudzi;) Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczną jak ty sytuację. Megavideo szykuje aktualizacje programu chyba z wbudowanym

odtwarzaczem flv więc może coś kiedyś z tego będzie. Sprawdzę jeszcze program flv player z marketu jak on sobie radzi.

Swypnięte z Blade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smsman

Radzi ale jak masz pełną obsługę flash :( ja próbowałem 8 różnych odtwarzaczy i albo dźwięk się nie zgrywa z obrazem albo zgrywa, tylko obraz ma straszne artefakty i w takim filmie z napisami wklejonymi trudno je odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wooks
    Radzi ale jak masz pełną obsługę flash :( ja próbowałem 8 różnych odtwarzaczy i albo dźwięk się nie zgrywa z obrazem albo zgrywa, tylko obraz ma straszne artefakty i w takim filmie z napisami wklejonymi trudno je odczytać.

Może to przez wydajność układu graficznego Spicy? Musiałbyś kogoś z czymś mocniejszym zapytać czy to wina programu czy poprostu hardware twojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm tego modowanego rock playera dla spicy zainstalowałem na blade i mi odtwarza flv w jakiś 18-22 fps czyli nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smsman

Wooks chodziło mi o ten flv player. On wola o flasha a reszta programów nie daje rady pewnie właśnie dlatego że spica jest jaka jest i tu się z Toba zgadzam:)

Modyfikowany real player nazywa się demo player i urzywam go ale są duże artefakty w obrazie przez co trudno czasem odczytać napisy. Pewnie nie da się na spicy to pięknie odtworzyć:) po to szukam konwertera żeby na mp4 przez nocke zamienić i oglądać wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi