Skocz do zawartości
bagufix

[ROM] CyanogenMod 11.0 NIGHTLY BUILDS

Rekomendowane odpowiedzi

Działa na Y300 i G510

Pobieramy:

Dla Y300

CyanogenMod Downloads

Dla G510

CyanogenMod Downloads

Google apps

http://itvends.com/gapps/gapps-kk-20140105-signed.zip

post-193600-14255740102391_thumb.png

Instalacja:

1. Wejdz w Recovery

2. Zrób Backup

3. Full WIPE

4. Zainstaluj

5. Wipe Dalvik/Android secure

6. Zainstaluj Gapps

7. Wipe Dalvik/Android secure

8. Reboot

Nie jest to wersja stabilna i może zawierać błędy.

Oryginalny temat:

[KK] [4.4.2] CyanogenMod 11.0 [ROM] [ALL] [NIGHTLY BUILDS AVAILABLE] - Huawei Ascend G510 Development - MoDaCo

Nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie ewentualne uszkodzenia.

~paz

Automapa oraz Igo działają idealnie .Działają również aktualizacje samego romu.

post-193600-14255740101875_thumb.png

post-193600-14255740102174_thumb.png

Edytowane przez bagufix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam chyba od miesiąca. Niestety głównym problemem tego ROMu są połączenia przychodzące. Kiedy ktoś dzwoni to przez pierwsze 10 sekund czekam na reakcję ekranu, pojawienie się zdjęcia i możliwość odbioru. A później zdjęcie i tak jest ucięte :D Codziennie dostępny jest nowy build i można spokojnie aktualizować dzięki OTA. Szybki, działa długo na baterii, od jakiegoś czasu brak w menu opcji kompresji pamięci. Usunęli ją bo widocznie powodowała błędy lub przestali ją wspierać.

Ogólnie jednak mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że wyjdzie w końcu wersja stable. A pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu ktoś pisał że na Y300 na 100% nie będzie cyana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Bo to zasadniczo nie jest oficjalny cyan, tylko robiony przez prywatnego developera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien czy do końca tak jest. Dazz, który się tym zajmował do tej pory napisał jakiś czas temu, że wziął sobie przerwę od zajmowania się tym. Plotka głosi, że zrezygnował a aktualizacje pojawiają się codziennie ponieważ:

They're built by an automated script, which syncs the CM sources to dazzozos local sources, patches them with his patches and than built the Rom automatically for every device.

forum modaco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Na stronie CM zasadniczo tego modelu nie ma (chyba, ze ukryte w jakiejs innej nazwie kodowej), wiec Dazzozo pewnie automatycznie pobiera pliki ze zrodla i majakas maszynke, ktora sama mu kompiluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo to zasadniczo nie jest oficjalny cyan, tylko robiony przez prywatnego developera.

Dokładnie tak. Przy nieoficjalnych romach problem polega na tym że kiedy autor zechce, zawiesza/przerywa nad nim prace i sytuacja jest identyczna jak w przypadku stocka. Ni widu, ni słychu, czekaj bez gwarancji na aktualizację lub kup nowy telefon.

Gdyby był to oficjalny CM mieli byśmy gwarancję chociaż ukończenia romu, doprowadzenia do wersji stabilnej, pozbawionej błędów i ewentualnego dalszego rozwoju. Tutaj sytuacja nie jest tak klarowna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joex

Mam pytanie czy ogólnie na daną chwilę jest w 100% sprawny cyanogen bez żadnych problemów (stabilny) i z działającą automapą i ogólnie nowsza wersja od posiadanego stockowego romu 4.1.1 ?

Bo z tego co czytałem jest kilka takich wersji cyanogenów,że automapa wcale nie rusza.No i do tego jeszcze różne błędy w romie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak automapa, ale TomTom ma dziwne zwiechy/laguje na cm11 gdzie na stockowym romie śmigał płynnie, brakuje też radia FM, po za tym, system działa i nie zauważyłem żadnych innych problemów w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi