Skocz do zawartości
bagufix

[ROM] CyanogenMod 11.0 NIGHTLY BUILDS

Rekomendowane odpowiedzi

@Up

A,która wersję buildu wgrałeś ?

Ja cykam na CM11 i akurat na sprawdzonym buildzie(tak jak już tu opisywałem na forum,lecz pewnie nie czytałeś oO) i wszystko cyka jak należy.

Co do klawy ja używam osobiście TouchPal X,bo wydaje mi się,że to najlepszy swype z dobrymi dodatkami.

Jeśli chodzi o diodę powiadomień to mi działa jak trzeba i jak otrzymam sms to zapala się na niebiesko.Tak samo jak przy nie odebranej rozmowie.A przy ładowaniu baterii bez zmian czyli jak na stocku.

Zapewne wgrałeś najnowszą wersje buildu i dlatego masz takie bugi.

Czytałem, a jednak wgrałem najnowszą.

Zauważyłem jeszcze jeden bug.

Dzwonek który miałem na stocku (wycięta mp3) teraz charczy jak jest głośność na max. Na B199 tego nie było. (nie włączałem, żadnych dupereli od dźwięku) Już wystarczający jest przester.

Trochę dziwne, żeby wydali w marcu super działającego CM'a i przez kolejne dwa tygodnie go psuli.

Co do diody to mówię - są tylko jazdy jak podczas ładowania przyjdzie mi sms.

Poza tym działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joex

Dlatego właśnie otóż to zalecałem jako konieczność włączenia Eq w menadżer dsp.

Żeby wyeliminować właśnie to charczenie.

I niestety właśnie trzeba uważać na jakie buildy się wgrywa czytając komentarze na oficjalnym ich forum wydawania CM11 dla naszego huaweia :D I niestety jak do tej pory jedyna wersja jako stabilna to właśnie ta jedyna z 25 marca.Poza tym nie ma co się dziwić w końcu są to buildy w wersji nightly,ale naprawdę jestem bardzo zadowolony z tej wersji CM11 świetnie się spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Ja zrobiłem aktualizacje 12.04 i wszystko jest ok poczekam i zobacze jak z bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym CMie wszystko raczej działa. Czasem niespodziewanie jakiś restart poleci ale to bardzo rzadko. Aktualizuję raz w tygodniu przez OTA. I Swype najnowszy działa spokojnie. Ja jeszcze mogę polecić Apex Launcher jeżeli komuś CMowski nie odpowiada. Dobrze też jest mieć na pulpicie jakiś widżet task killera. Czasem ilość uruchomionych aplikacji go przerasta i trzeba zabić osobnym programem zamiast CMowskim menadżerem. Strasznie przydatne za to są widżety na ekranie a i przezroczystość paska statusu działa fajnie i daje efekt większego ekranu :)

Edytowane przez kazik1902
    bo lubię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też polecam ten build co ma joex, sam miałem wersję z 10 kwietnia i przez 2 dni użytkowania zrestartował się , strasznie mulił, muzyka co chwile przerywała, a i o baterii to już nie wspomnę.

Po wgraniu wersji z 25 marca telefonik jak nowy, śmiga wszystko aż miło patrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam wersji z 9 kwietnia i jest to najlepsza wersja jaką używałem, telefon nie muli i po prostu działa jak fabryka przykazała.

Czytałem że taskilery dublują działanie Androida dlatego ja ich nie używam zabijam programy naciskając symbol domku na obudowie przez kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kazik1902 jakiego launchera używasz, że masz przezroczysty pasek stanu? Ja mam Nova launcher prime i mimo zaznaczonej opcji przezroczystości pasek jest nadal czarny :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na CM11 z 10kwietnia bateria gorzej trzyma niż stock B199.

Przetestuję ten polecany z marca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok już znalazłem jak odpalić przezroczysty pasek :) Na razie zainstalowałem CMa z 25 marca i irytuje mnie jak dotąd jedna rzecz - podświetlenie klawiszy... Czy da się coś z tym zrobić? Klawisze zawsze są podświetlone na 100% mocy - to bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z klawiszami chyba zawsze tak było. A co do przezroczystości to szukałem tego strasznie długo. Używam Apex i mam włączoną opcję "Force high-end graphics" w zakładce "Wydajność".

Szkoda że ten system jest już nierozwijany i nie ma np opcji zRam, a podobno jest taka możliwość bo w changelog'u kiedyś widziałem. Musimy się chyba pogodzić że nie mamy topowego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi