Skocz do zawartości
WKD622

Flashowanie/Instalowanie oficjalnego/stockowego romu za pomocą Flashtoola

Rekomendowane odpowiedzi

patrikos23

@@bartek88 pobierz ten https://drive.google.com/open?id=0B9abNGWS32qVRjVkYVM1WGZRMmc  mam go żonie wgrany i sam go robilem i śmiga aż miło. A wipe to jak odpalisz flashtoola i po wybraniu romu masz w okienku obok wipe i dwie opcje do zaznaczenia i je zaznacz. Użyj najnowszego flashtoola http://www.flashtool.net/index.php i zrób kopie zdjęć czy tam muzyki bo wszystko stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęć i muzyki nie mam wcale, bo od wczoraj mam telefon w użyciu. Postaram sie zrobić jak mi napisałeś i zobaczymy czy się uda. Próbuję.

[Dodano: 19 lipiec 2016 - 12:58]

Patrikos, telefon śmiga i to już samo w sobie jest super. Kamień z serca.

Tylko że. Podałeś mi rom do Lollipopa, a jego chciałem się pozbyć. Oczywiście, jak mam do wyboru Lollipopa, a niedziałający telefon, no to sprawa jest jasna. Ale czy przypadkiem nie dysponujesz jakimś dobrym sprawdzonym romem do Kitkata 4.4.4 ?

Od razu mówię że za dotychczasową pomoc to bym Ci kratę browara postawił, jakbym mógł. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@@bartek88 ten z końcówką 157 jest najnowszym kitkatem. Sama procedura wgrywania identyczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,mam z1 compact z brandem orange,usiluje wgrac czysty rom i nie moge,robie wszystko zgodnie z instrukcjami z pierwszej strony do momentu kiedy nalezy wrzucic soft ktory mnie interesuje do katalogu firmwares ,problem polega na tym ze nie mam wogole katalogu firmwares ,co robic zeby usunac ten przeklety orangowski syf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Katalog firmweres jest w "moich dokumentach" a nie w folderze instalacji flashtoola.

Poszukaj w moich dokumentach folderu .flashtool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma tego folderu,zainstalowalem flashtool wersja 0.9.22.3 i nigdzie nie widze tego katalogu,czy mam go sam utworzyc i wrzucic soft ,bo widze ze katalog flashtool jest na dysku c ale jak wchodze jest wszystko oprocz podkatalogu firmwares

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qtendo

komputer>c>użytkownicy>nazwa użytkownika>.flashTool>firmwares

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no faktycznie jest ale jak uruchamiam flashtoola i wciskam piorunek to pokazuje mi wszytkie tabelki puste wtf,co innego jest na obrazku z 1 strony,najlepsze jest to ze juz raz robilem debranding w tym telefonie ale po tym jak wrocil mi z servisu to spowrotem mialem wgrany rom orange,tylko ze to bylo ze dwa lata temu jak go kupilem,potem go oddalem i teraz do mnie wrocil ale nie pamietam za [ciach] jak ja to sie robilo.

Edytowane przez patrikos23
    Zgodnie z regulaminem, na forum jest zakaz używania wulgaryzmów w każdej postaci. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@terrorizer bo do tego folderu musisz wrzucić najpierw pobrany rom w formie ftf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi