Skocz do zawartości
androidekzandroidowa

Nie mogę oglądać filmów online na tablecie!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Kupiłam niedawno tablet z Androidem. Pobrałam ze sklepu MX Player i chciałam obejrzeć film poprzez strumień sieciowy, a tu taka niespodzianka -> Nie można uruchomić filmu, problem z kodekami

Zerknęłam na ustawienia i znalazłam polecenie: Proszę pobrać kodek ARMv7 NEON. Weszłam znowu do Google Play i pobrałam kodek, ale informacja nie zniknęła, a problem nadal wyskakuje. Wobec tego postanowiłam wejść przez Firefoxa na PlayTube i obejrzeć jakiś film. Na próżno - próbowałam kilka razy. Na próbę otworzyłam "Madagaskar 2" i "Frozen", bo akurat były pod ręką. "Madagaskar" włączał się inaczej niż "Frozen" - pojawiła się informacja o free user, doszło do tego, że mogłam włączyć film, a tu... zaczęło obracać się kółko ładowania i zacięło się.... "Frozen" z kolei nie doszło nawet do tego etapu, bo strzałka w kwadracie ( ;P ) nie chciała się uruchomić. Aha, mam Flash Playera 11.1 . Kiedyś już próbowałam oglądnąć film i się udało. Nie wiem, co mam robić.

Edytowane przez androidekzandroidowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flasha poprawnie obsługuje także ta przeglądarka (bardzo dobra) https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser

Ta także jest niezła https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boatbrowser.free

Jaka wersja androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej!

Android 4.2

Czytałam na necie, że FF powinien wystarczyć, ale zerknę w wolnej chwili na polecane przez Was wyszukiwarki, dziękuję. A co powiecie na temat tego kodeka? Mnie to bardzo zastanawia. Aha, Flash Playera już mam - też 11, więc powinno być wszystko ok. Aaa, mogłabym Was przy okazji o coś zapytać?

Pozwolicie, że potraktuję to jak pytanie retoryczne ;D.

Pobrałam 360 Antivirus, Clean i podczas skanowania wyświetla się komunikat "Network failure..." (dalej nie pamiętam, nistety, jeśli potrzeba, mogę zacytować całość). Reinstalowałam, ale to nie pomaga.

Proszę Was o pomoc i bardzo dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam Was serdecznie.

Edytowane przez androidekzandroidowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A internet masz włączony podczas skanowania tym antywirusem? Tak w ogóle to wg mnie takie aplikacje są zbędne na androidzie. Jeśli chodzisz po 'normalnych' stronach typu np. wp.pl to nic się z pewnością nie stanie. Natomiast jeśli odwiedzasz tajne zakamarki chińskiego internetu to antywirus może się przydać. :)

Co do kodeka do wejdź do ustawień MxPlayer->dekoder i zaznacz 'użyj dekodera h/w+' oraz 'dekoder h/w+ (sieć)'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie tez niemam antywirusa ,same problemy tylko mialem z fonikiem ,do czyszczenia fona z badziewia uzywam clean master z marketu jak masz root mozesz nim usunac zbedne apki ,zrobic kopie i przenosic na sd ;) narka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, dzięki za odp.

Co do antywira - dziś czyściło normalnie (zerknęłam z ciekawości ;p). Ciekawe... Jak bd problem, to się odezwę.

Co do filmów - bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi