Skocz do zawartości
kriz2000

Petycja do zespołu CyanogenMod w sprawie oficjalnego supportu dla LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

Kto zna angielski mniej więcej to zapraszam na forum cyanogenmoda z prośbą o oficjalne wsparcie. Im więcej osób sie tam wypowie, tym większa szansa. Robimy taka akcję? Bo inaczej się nie dowiedzą o popularności swifta a przecież oficjalny support by się przydał, choć mur4ik i tak sobie radzi wyśmienicie no ale tam są ludzie z większym doświadczeniem i jest ich więcej niż jeden. Tak więc wzywam rycerzy swifta o sensowne prośby na ich forum w temacie o swifcie (już zacząłem ze screenem 220 osób czekających na wersje 1.5 swiftdroida). Ale broń Boże spam bo jeszcze gorzej wyjdzie .

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

kriz2000 podaj linka do tematu na forum cyanogenmod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proszę

LG Optimus GT540 - CyanogenMod Forum

Oficjalnie zaczynamy akcję support CyanogenMod team dla Swifta :banan:

@down

choćby translatorze coś napisz

Edytowane przez kriz2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze sie można zwrócić do kolegów z forum lub do google translatora o pomoc z pisaniem posta na forum :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja coś skrobnąłem na forum CyanogenMod ;) Mam nadzieję, że się przyda.

Edytowane przez darecky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ja także coś tam nasmarowałem na forum CM. W sumie wystarczyło by z 50-70 osób jakby się tak udzieliło i może coś by z tego było. 50 osób w skali 220 samych rosjanów to nie wiele :D Przydało by się na 4pda i xda napisać że coś takiego organizujemy :)

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na XDA można, ale na 4pda żeby nie było, że zaraz wyjadą po co skoro jest mur4ik. Bez przesady ale to też człowiek przecież:) No ale można. Jakby ktoś zrobił temat na xda to myślę, że w niedługim czasie i 4pda by się dowiedziało:) Ale dobrze ludzie piszcie, piszcie bo na samym tym forum dobre 80 osób ma CM

@down

dokładnie o to mi chodzi:). Bardzo dobrze ujęte. Co jak co szanuję mur4ika (nie rosjanina bo on w ukrainie mieszka się okazało:P) i odwala naprawdę kawał porządnej roboty (jak quarx kiedyś) no ale jednak oficjalne to oficjalne jak już napisał szacuken.

Edytowane przez kriz2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ja na XDA nie mogę napisać nic w temacie o CM7 bo nie mam napisanych jeszcze 10 postów ale może ktoś inny w imieniu całej reszty napisał by info że takie coś szykujemy :) No a z tym 4pda to własnie kriz2000 możesz mieć rację dlatego przydało by im się wytłumaczyć że fakt- mur4ik odwalił kawał naprawdę dobrze wykonanej roboty ale jednak oficjalne wsparcie ze strony teamu CM to coś więcej niż tylko w pełni sprawny rom. To także pewność że zawsze będzie można liczyć na jakieś wsparcie w razie problemów, update romu przez ich updater, dodanie naszego modelu do listy obsługiwanych przez rom manager, pewność dalszego wsparcia w przypadku wyjścia kolejnych wersji androida itp A przecież mur4ik zawsze mógłby się dogadać i jakoś podjąć się współpracy z nimi lub nawet wstąpić w ich szeregi (nie wiem jak to tam jest z tym)

Edytowane przez szacuken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    th0m4s

Nie jestem pewny czy model z własnościowymi sterownikami i zostający przez to na kernelu 2.6.29 może być oficjalnie supportowany przez team CyanogenMod'a - pozostaje nam czekać na odpowiedź ekipy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CaG0

Jak dla mnie pomysł bomba, tylko żeby Mur4ik się nie obraził :P. Również wypowiedziałem się w temacie na forum CM, mam tylko nadzieje ze nie ośmieszyłem się ze swoim angielskim :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi