Skocz do zawartości
kriz2000

Petycja do zespołu CyanogenMod w sprawie oficjalnego supportu dla LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

Co do naszej "akcji" z pomocą CM Team to może poprosimy ładnie naszych Adminów i wstawią post do Newsroom'u związany z naszą "akcją" Sporo osób przegląda to i myślę, że pomogli by nam, przykładowo ja pomagałem w takich sprawach innym.:P

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CaG0

W sumie podobna akcja była przy próbie łamania bootloadera w MM (fakt że akcja ta była bardziej rozpowszechniona). Może tym razem administracja pomogła by nam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpie czy z taką błahostką będą robić news. Zwłaszcza, że nie jest to żadna oficjalna akcja tylko hmm wezwanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CaG0

W sumie może i racja, a poza tym już i tak całkiem niezły "spam" im tam zrobiliśmy. Jako dodatkowy argument można by użyć to że hardware jest podobny do ZTE Blade, który jest już oficjalnie wspierany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wątpie czy z taką błahostką będą robić news. Zwłaszcza, że nie jest to żadna oficjalna akcja tylko hmm wezwanie.

Niby tak, ale innego pomysłu nie posiadam. Więc jeśli coś proponujesz to pisz, a jak nie to nie liczmy na oficjalne wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro g1 tak długo wspierali (tak, g1 już nie będzie wspierany przez grupę CM) to mieli jakiś w tym "interes" może. W "supported devices" nie przyuważyłem żadnego LG'ka więc raczej oni stroją od tej firmy ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Imago

Nie ma tam żadnego lg, dlatego że telefony lg są popularne tylko w kilku krajach.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    th0m4s

Po 1 upewnijcie się że autor chce współpracować z CM team bo inne dev'a raczej nie znajdziecie.

Jak już się zgodzi to możecie atakować CM team...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

petycja ma już 630 wpisów i wciąż rośnie. Na XDA twórca petycji napisał do admina CM co on o tym sądzi i ile by trzeba było uzbierać. A wcześniej powiedział, że im więcej głosów tym lepiej i jak uzbiera się 1000 to całe XDA zaatakuje forum cyana i ich skrzynkę odbiorczą:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hi,

I'm on the CM team and would love to officially support this device. Because we are open source, anyone is free to work on the software and submit patches upstream. If someone from this thread steps up and decides to be the maintainer, please let me know.

Co daje w tłumaczeniu :

Witam,

Jestem w zespole CM i chciałbym oficjalnie wspiera tego urządzenia. Ponieważ jesteśmy open source, każdy ma prawo do pracy na oprogramowanie i przedstawienia poprawek upstream. Jeśli ktoś z tego wątku kroki i decyduje się zostać opiekunem, proszę dać mi znać.

:banan::banan::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi