Skocz do zawartości
kacper1995

Szybkie zużycie bateri "System Android" w Vertis Expi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć otóż mam taki problem. Jak w typowym androidzie wchodzę. Ustawienia... Bateria i mam listę rzeczy aplikacji z których schodzi bateria o okreslonym % ja mam tak,

System Android 75%

Ekran 14%

Tryb gotowości 5%

System android 3%

Wi fi 2%

Moje pytanie czemu kurde jest 2x "system android" i czemu ten pierwszy zużywa tyle % baterii trochę mnie to niepokoi ! Proszę o pomóc!

Edytowane przez kacper1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spsp01

Mogą być to 2 rożne procesy, może byc to wina tłumaczenia. Czy przy obu "system android" jest ta sama ikona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekaj kilka ładowań, bateria musi się ułożyć i wtedy bedzie miała swoją prawdziwą wydajność. Jeżeli nie to oznacza tą słabą optymalizacje systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie ładujesz do pełna choćbyś chciał dłużej to i tak telefon odetnie zasilanie, bateria sie sama uformuje, po prostu musi przejść kilka cylki ładowań...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria trzyma już 36h, zostało jeszcze 32% do końca. Jak zostanie 10% to zrobię screena, wrzucę tutaj i napiszę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KUKA1

Miałem podobny problem, w akcie desperacji przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i to pomogło zwalczyć wysokie złużycie "System Android" :idiota: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, to chyba nie jest tak, że System Android pobiera bardzo dużo, tylko ekran pobiera tak mało, co nie? Norweski pisał, że Expi z Reala trzyma dużo dłużej niż w tej wersji kupionej przez internet...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Łata

bateria jest żenująca - przy moim użytkowaniu (dużo gadania na BT) nie wytrzymuje mi całego dnia (stara Motorola Defy wytrzymywała jeden cały dzień przy takim samym gadaniu + internecie), jak zacznę korzystać z neta,to mi starczy chyba na 5godzin :/

EDIT:

Dzisiaj odłączyłem telefon o godz 10 od ładowarki (100%), jest godz 14 i mam 58%... w tym czasie wykonałem dwie rozmowy, które razem trwały 10min i korzystałem ok 10min z neta (nie chciało mi się brać laptopa do wc)... MASAKRA!!! :(

Edytowane przez Łata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi