Skocz do zawartości
kacper1995

Szybkie zużycie bateri "System Android" w Vertis Expi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po trzech pełnych cyklach ładowania działa już dwa dni ( krótkie rozmowy, trochę internetu i dwie instalacje) jest jeszcze 50%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mich87
bateria jest żenująca - przy moim użytkowaniu (dużo gadania na BT) nie wytrzymuje mi całego dnia (stara Motorola Defy wytrzymywała jeden cały dzień przy takim samym gadaniu + internecie), jak zacznę korzystać z neta,to mi starczy chyba na 5godzin :/

EDIT:

Dzisiaj odłączyłem telefon o godz 10 od ładowarki (100%), jest godz 14 i mam 58%... w tym czasie wykonałem dwie rozmowy, które razem trwały 10min i korzystałem ok 10min z neta (nie chciało mi się brać laptopa do wc)... MASAKRA!!! :(

Jak jest teraz? Mój potrzebował trochę czasu (tydzień) na ułożenie baterii. Teraz jest ok - dzień dość intensywnego użytkowania i jeszcze trzyma (29%).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janju

Na temat baterii i ładowania poczytajcie też w wątku Overmax Expi test,foto,filmik str 30,31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tematu mogę wspomnieć, że warto zainstalować aplikację ibattery https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.awalker.co.iBattery&hl=pl, która wydłuży nam czas pracy na baterii, gdyż wyłącza niepotrzebne usługi podczas ich nieużywania. Naprawdę przydatne, sam używam i jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xSkyer

U mnie problem wciąż występuję po formacie i aktualizacji. Jakieś pomysły?

Raz mi się zdarzyło , że jeden użył 9% , a drugi proces system android 23%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co za różnica jak i tak trzeba raz na dobę telefon naładować ? Top nie jest jakaś szczególna przypadłość naszego modelu, tylko wszystkich smart telefonów....

Wysłane z mojego Vertis Expi przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xSkyer

Taka ze 9 a 23 procent to duza roznica. I nie zawsze co dobe

Wysłane z mojego Vertis Expi przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w szczegóły procesu i będziesz widział co wchodzi w jego skład. Jeden proces to faktyczny system, drugi to klawiatura ustawienia i inne usługi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam u Was po dłuższym czasie użytkowania Vertisa EXPI z baterią ?

U mnie 3 godziny korzystania z WIFI lub internetu z playa ,dual sim - druga karta to plus i baterii nie ma wcale.

Porady ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bodo87
U mnie 3 godziny korzystania z WIFI lub internetu z playa ,dual sim - druga karta to plus i baterii nie ma wcale.
to co bateria trzyma Ci 3 godziny??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi