Skocz do zawartości
mkmck

Dotyk szaleje przy szybkim palcowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

mkmck

Czy zdarza się w waszych kamieniach, że ekran wam świruje? U mnie przy szybkim palcowaniu telefon robi dziwne rzeczy. Ściągnąłem sobie aplikację DrawNotek i zrobiłem test. Przy powolnym rysowaniu linie wychodzą bez zarzutu. Jak macham szybko palcem to linie wędrują po całym ekranie. Też tak macie?

A przy podłączonym ładowaniu w ogóle jest masakra. Myślałem, że Milestone 2 wyzbył się tego problemu. :/

Edytowane przez mkmck
    Moderatorskie widzimisie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klonek

fakt. podczas ładowania ogólnie ekran bardzo kiepsko chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam, kiedyś nawet o tym pisałem w temacie o pierwszych wrażeniach. Niestety, wada w nowym modelu pozostała. Chociaż już się chyba do tego przyzwyczaiłem, bo nie przeszkadza mi to tak jak kiedyś ;)

Wysłane z MotoM2 przez TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

No dobra, ale bez ładowania jest ok? U mnie przy szybkim "palcowaniu" ekran świruje :/

Nagrałem szybki film

[ame]

[/ame] Edytowane przez mkmck

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą zainstalowałem ten program i powtórzyłem Twój test. Muszę powiedzieć że mam podobnie. Efekt "linii do góry" pojawia się gdy podczas smyrania ekranu dotknę do ramki ekranu. Tak samo jest pod ładowarką i bez niej. Jeśli podczas ruchu nie dotknę do ramki wszystko jest ok.

Wysłane z MotoM2 przez TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Flipout mojej dziewczyny nie ma tej przypadlosci... moze do nas przychodza wadliwe modele z europy xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flipout to inny telefon ;) Milestone coś ma w sobie, co nie zostało do końca przemyślane - stąd problem. Na początku mocno mi to przeszkadzało, ale teraz nauczyłem się z tym żyć. Po prostu nie było innej możliwości :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

w milestone2 też jest metalowa ramka wokół wyświetlacza? na MM1 mnie ten problem często mocno wkurzał, powodował gwałtowne przewijanie w dół (www, tapatalk itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Nie, plastikowa.

Hah, dobre xD Pod ładowarką ekran szaleje, a pod USB nie xD. W Moto powinni to rozwiązać dając ładowarkę o takich parametrach "prądowych" jak port USB (wg Wiki to 5V i 500mA czyli 350mA mniej, niż ładowarka przy tym samym napięciu). Swoją drogą to bardzo dziwne, że nie poprawili tego tego względem jedynki. Ale czytałem, że nie tylko Motorole mają ten problem... Ja mam tylko nadzieję, że na innym romie telefon i sam dotyk będzie bardziej zrywny. Wciąż zazdroszcze czułości z Iphona mojej dziewczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Problem z dotykiem[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi