Skocz do zawartości
WKD622

FTF Central Europe 14.2.A.1.114

Rekomendowane odpowiedzi

WKD622

Soft dla Xperii Z1 Compact - 14.2.A.1.114.

Jest to czysty niebrandowany soft oparty na androidzie 4.3 - Central Europe, czyli najodpowiedniejszy niebrandowany soft dla Polski.

Linki do pobrania:

Instalacja:

Żeby zainstalować flashujecie go flashtoolem wedle mojego poradnika - http://forum.android.com.pl/f1037/tutorial-flashowanie-instalowanie-oficjalnego-stockowego-romu-za-pomocae-flashtoola-382940/

Ten soft już jest w nim podlinkowany :). Flashując go pozbędziecie się brandu.

Oryginalny wątek na XDA:

W przyszłości wrzucę go osobiście na jakiś upload żeby nie zginął.

Edytowane przez WKD622

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to na przyszłość ten rom .... bo chyba jeszcze żaden z opów nie ma telefonu w ofercie bynajmniej u nas w kraju wiec nie ma brandowanego softu ...??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WKD622

Niby tak, ale zawsze ktoś może coś sobie zepsuć rootując telefon etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mic979

Jaki numerek ma ROM zaraz przed KITKATEM?

Wgrałem kitkata ale mi zanardzo nie pasuje, chciałbym powrócić do 4.3 ale najnowszej wersji.

Bardzo bym prosił o jakiegoś linka albo cus. No chyba ze ten z pierwszego posta to najnowszy 4.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WKD622

Tez z pierwszego powinien być okej :).

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mic979

Znalazłem Android 4.3 (14.2.A.1.142) Jelly Bean https://docs.google.com/file/d/0B0UblGbOPFYBOUo3QnJFaXVBSFU/edit

Jeśli ktoś chciałby roota do niego ALE Z WCZEŚNIEJ ZACHOWANYMI KLUCZAMI DRM ORAZ ODBLOKOWANYM BOOTLOADERM to wszystko według tego poradnika http://forum.android.com.pl/f1165/tutorial-root-cwm-based-recovery-6-0-4-6-odblokowany-bootloader-383239/ z tym że zamiast pliku który jest w owym poście sciągacie ten -=- DooMLoRD's XDA download page -=-

Testuje od parunastu godzin, działa jak tralala

nie ma błędów które wcześniej miałem ( ekran się nie włączał, karta sd się sama z siebie odłączała, skopał mi się dialer)

dziękuje za uwagę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twiter

Znalazłem Android 4.3 (14.2.A.1.142) Jelly Bean https://docs.google.com/file/d/0B0Ub...JFaXVBSFU/edit

mic979 czy dalej jesteś na tym romie? Pytam bo na razie nie chce przechodzić na 4.4 do póki nie będzie poprawek. Możesz potwierdzić że nie ma żadnych niespodzianek ? Może ktoś z forum tut;)aj ma ten rom i może podzielić się wrażeniami ? Z góry dziękuje

Edytowane przez twiter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mic979

twiter sorry że tak późno ale nie miałem po co wchodzić na forum bo rom (14.2.A.1.142) chodzi <ciach>

aktualnie cały czas na nim działam

wszystko jest z nim u mnie ok

polecam

Edytowane przez GeoHot
    usunięcie wulgaryzmu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twiter

mic979 dzięki wczoraj właśnie zaryzykowałem i w wgrałem ten rom i jak na razie zero problemów, ale to jeszcze za krótko na cieszenie się :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ff1
    wczoraj właśnie zaryzykowałem i w wgrałem ten rom i jak na razie zero problemów

no i jak teraz? Bez problemów nadal? Myślę nad tym 14.2.A.1.142 bo mam od nowości 14.2.A.1.114 ale przy odbieraniu rozmów ekran gaśnie i potem już nie wstaje (dopiero jak rozmówca zakończy rozmowę to ekran wstaje z ekranem blokady).Chcę pozbyć się tej wady...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi