Skocz do zawartości
Artemisfo

Galaxy Tab 3 root bez statusu urządzenia - zmodyfikowany, czy to możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od kilku dni jestem posiadaczem tego tabletu. W przypadku moich poprzednich kontaktów z urządzeniami SAMSUNGA, praktycznie całej serii Galaxy, dostępne były softy albo pre-rooted albo paczki z root em ale bez custom recovery.

Wgranie takiego czegoś dawało dostęp do roota ale nie powodowało zmiany statusu urządzenia jako zmodyfikowane zarówno w informacjach o urządzeniu jak i przy uruchamianiu download mode.

Stąd moje pytanie czy gdzieś jest taka magiczna paczka która zrootowałaby mój tablet bez obawy o utratę gwarancji, czy jednak muszę zrootować z custom recovery i liczyć na to ze w przypadku awarii uda mi się zawalczyć coś z triangle away.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie ma takiej paczki. Jesli chodzi o powrot do standardowego softu to z tego co widze nie nabija sie licznik modyfikacji wiec nie ma cisnienia. Modyfikacje Taba 3 sa jeszcze w pieluchach wiec root metoda ktora opiaujesz moze jeszcze sie pojawic.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wgranie teraz roota z custom recovery typu cwm lub touch philza nie spowoduje zwiększenia licznika flashowan?

W sumie jak juz coś padnie w ten sposób ze nie będę mógł wgrać stock ROMu na tablet, w sensie np padnie cały nand to w serwisie tez tego nie odtworza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Licznika jako takiego tutaj nie ma widocznego, i chyba go generalnie brak. Przekopałem całego wujka google i nic na ten temat nie znalazłem. Tak samo używając narzędzi głęboko zbierających informacje z taba. Zmienia się jedynie info w trybie download mode, że masz custom recovery lub firmware a nie official czyli tak jak już kiedyś było przed wprowadzeniem tych liczników pow wersji antka 2.3 Wgrywając oficjalny soft wgrywasz również oryginalne recovery więc gdyby co, oddając do serwisu, oddajesz w oficjalnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi