Skocz do zawartości
tom29

Manager danych - posiada wi-fi czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

tom29

Witam

mam do Was pytanko odnośnie różnic oprogramowania Dafy. Swoją mam z Orange i zauważyłem że brakuje mi w niej kilku rzeczy miedzy innymi Menadżer Danych owszem mam go ale nie ma w nim Menadżera WIFI tylko pakiety a wiem że jest taka opcja jak i widziałem na YouTubie I kolejne pytanie a raczej prośba gdzie znajdę czystego softa od Motoroli nie brandowanego z językiem PL i jak to wgrać jakby taki istniał

Dodam że nie interesują mnie wynalazki poprostu czysty soft od Motoroli do Dafy z pełna obsługą Motoblur :)

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma softu polskiego z Blurem, to raz.

Wi-Fi masz w "Połączenia bezprzewodowe".

Ten soft nie jest brandowany. To poprostu czysty 2.51, chyba Orange zapomniało wrzucić tam swoich śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

@Antszej

czytaj ze zrozumieniem!

a pisze do ludzi którzy mieli do czynienia z tym modelem telefonu lub maja...ja wiem gdzie mam włączyć wifi

-mam do Was pytanko odnośnie różnic oprogramowania Dafy. Swoją mam z Orange i zauważyłem że brakuje mi w niej kilku rzeczy miedzy innymi Menadżer Danych owszem mam go ale nie ma w nim Menadżera WIFI tylko pakiety (np. gprs edg itd) a wiem że jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak niema to market. Znajdziesz tam Net Counter albo inne tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

@Borowik13

tak wiem że są tego typu aplikacje...ale menadżer przesyłanych danych przez wifi o którym pisze jest tworem motoroli...wiec skoro ja go nie mam i inni to mamy doczynienia z softami branderowanymi przez operatorów. Chyba że się ktoś znajdzie z fonem zakupionym prosto ze sklepu i się wypowie to będziemy wiedzieć.

Znajdę materiał to wstawię link odnośnie tego menadżera danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

tom29, to najpierw znajdz i nam pokaz o co Tobie chodzi. Kazdy chce Ci pomoc ale nie wiedza czego ty szukasz :) manager danych jest u wszystkich jednakowy. Nie ma w nim i nie bylo od poczatku wi-fi. Jest ogolne wylaczanie transferu danych i dotyczy tylko transmisji GPRS.

I tak jak pisal kolega Antszej i inni - ROM 2.51 jest czystym ROMem, bez brandingu i jest taki jak dala go nam Motorola. Poza tym ja mam czyste ROMy od poczatku gdyz kupilem telefon w sklepie. I lecac po kolei:

2.21

2.34

2.51

3.42

w zadnym z nich manager danych nie wygladal inaczej.

Jesli znajdziesz to co chcesz nam pokazac i tak za tym marudzisz to zamiesc to tutaj.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chlopak chyba sam nie wie o czym mowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi