Skocz do zawartości
spsp01

Overmax Expi aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

na marginesie dodam że wrócił mój telefon po drugiej reklamacji, tym razem po nieudolnej naprawie wymienili mi telefon na nowy (nowy telefon + pudełko, zaś zawartość pudełka pozostała, np teraz mam drugą czarną obudowę zamiast grafitowej, nvm...). Telefon posiadał aktualizację z marca, a więc z drugiej bądź trzeciej partii Vertisów Expi.

Poza tym żadnych ciekawych nowinek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem twój wcześniejszy post qualpyke. Z klawiszem p nie mam problemu. Za to ok. 1 cm od dołu słabo łapie ten dotyk i czasem zamiast wybrać element, to listę mi przewija o jakiś centymetr. Nie wiem, czy to wada modelu, czy egzemplarza. I przy podłączonej ładowarce telefon jakby mniej precyzyjnie reagował na dotyk. Poza tym widać , że klientów traktują trochę jak ścierwo i telefon zawodny, mimo że mój na razie działa bardzo dobrze (prócz dotyku w tym miejscu u dołu). Ten najnowszy soft bodaj z lipca też wgrałem, ale żadnej różnicy nie widzę w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jWn

Witam

planowalem zaaktualizowac telefon najnowsza latka, ale aktualizator nie wykrywa mi urzadzenia, lapie USB po czym uruchamia telefon i zaczyna go ladowac

reczna instalacja sterownikow nie dziala, po prostu wyskakuje komunikat 'nie powiodlo sie'

Jakas pomoc ?

Win 8.1 (mozliwe ze to jest przyczyna) [tryb zgodnosci nie pomaga]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jak ktoś chętny moge wykonac poradnik jak zrobic klawiature z Xperii

post-342511-14255752688044_thumb.jpg

post-342511-1425575268917_thumb.jpg

post-342511-14255752689423_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżę trochę temat. Mam ten sam problem co user dwa posty wyżej. W 8.1 nie da się zainastalować sterowników. Ma ktoś na to jakąś radę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arteks

Jak się nie da jak da się? :) Poczytaj na sieci o instalowaniu sterowników w 8.1 ew. wyłącz sprawdzanie certyfikatów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi