Skocz do zawartości
DaveR1

Jak długo trzyma wam bateria?

Jak długo trzyma Ci bateria?  

66 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak długo trzyma Ci bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisze jakies 200-250 smsow dziennie. Pogram sb jakies 30 min. 3G i wifi tez troszke siedze, moze max 30 dziennie i trzyma mi gora 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

Przy 200 smsach dziennie to jak dla mnie super wynik, że Ci te 2 dni wytrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną czas działania 83 godz i 56 min , a baterii zostało jeszcze 30% ... Używany dokładnie tak samo jak stary Arc S czyli kilka , kilkanaście rozmów dziennie , tak samo smsy , trochę netu 3g . W gry nie gram . Arc S wytrzymywał średnio 24-28 godz , LG trzyma zdecydowanie dłużej .

PS. Mam go od zeszłego czwartku , ładowałem do pełna w piątek , drugie ładowanie we wtorek - na teraz , tak jak pisałem mam jeszcze 30% baterii , więc z ładowaniem wstrzymam się do jutra :)

PS2. Po 99godz i 56 minutach przy stanie baterii na poziomie 18% włączyłem telefon do ładowarki :)

Edytowane przez ArturKTK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam telefon od tygodnia i ładowałem go 2 razy.

Używam go identycznie jak poprzedniego S Advance - smsy, max 2 rozmowy na dzień, dobre 9-10h/dobę podpięty do wifi, jakieś 45-60min YT wieczorem, Gameboy Advance, latanie po telefonie, kilka/naście zdjęć i aktualnie mam już lekko 56h, a na pokładzie ze 30% baterii. Piękna sprawa. Ekran "tylko" na 20%.

Przez noc (7h, tel włączony, bez wifi, ustawione 2 budziki) zeszły mu 3% (TRZY PROCENT!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

A u mnie niestety po pół roku bateria wyraźnie krócej zaczęła trzymać. Mimo, że umiarkowanie korzystam z telefonu max 2 dni wytrzymuje od jakiegoś czasu. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

2 dni a ty nie jesteś zadowolony przy takim ekranie i 2 rdz. procku to jest bardzo dobry wynik, moja stara xperia nie wytrzymała tyle z ekranem 2,55 cala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

Było sporo lepiej na początku, ale może masz rację.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hepita

Ładuję co 2 dni, wieczorem 1h latam po necie, parę godzin dziennie gram, i po 2 dniach jest 20%. Naprawdę nieźle. Mój tablet pomimo baterii 4000mah tyle nie wytrzymywał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rauxel

Nie wiem, jak wy to robicie, ze bateria wam tyle trzyma... Mam wlaczona synchronizacje z mailem, pogoda, troche internetu, fb, sms, dzwonienia, ekran 100% jasnosci... Po odlaczeniu od ladowarki o 12, mam 67% :/ Troche szybko je ten prad...

Jak trzyma dwa dni od rana do wieczora, to jest ewenement... raz wolniej schodzi bateria, raz szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

Podświetlenie masz na maxa to się nie dziw. Ja 100 ustawiam tylko w pełnym słońcu, w pomieszczeniach mam 35. Poza tym synchronizacje robię ręcznie, wolę sam to kontrolować, a przy okazji prąd oszczędzam.

Edytowane przez Mooomin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi