Skocz do zawartości
DaveR1

Aktualizacja do 4.4 - dyskusja, spekulacje, plotki

Rekomendowane odpowiedzi

DaveR1

Temat do dyskusji o przyszłej (mam nadzieję) aktualizacji. Jak myślicie dostaniemy ją? Jeśli ktoś zauważy że coś rusza proszę pisać tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że dostaniemy w końcu LG powiedziało ze wszystkie L II generacji dostaną w styczniu cnock-on L7 II dostała teraz pytanie kiedy dostanie L9 II styczeń już minął a funkcji dalej nie ma. Wiec być może że LG szykuje 4.4 wraz z nowymi funkcjami. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Właściwie to każdy producent ma przeprowadzić co najmniej 1 dużą aktualizację, więc teoretycznie powinniśmy ją dostać, ale zdarzają się sytuacji gdzie aktualizacji nie ma (patrz Xperia Play). Ale i tak mysle że aktualizacja będzie. :)

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xperia Play to w ogóle nie smartphone :P tylko jakieś coś niewiadomego. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja do 4.4 napewno będzie na nie jednej stronie można to przeczytać, jest to tylko kwestia czasu. Czytałem też że android 4.4 ma być też na starsze smartphone tylko to zależy od producenta czy zrobi taką aktualizację.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG G2 ma dostać 4.4 w marcu. Reszta koniec marca początek kwietnia. Ciekawe czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin
    Myślę że dostaniemy w końcu LG powiedziało ze wszystkie L II generacji dostaną w styczniu cnock-on L7 II dostała teraz pytanie kiedy dostanie L9 II styczeń już minął a funkcji dalej nie ma. Wiec być może że LG szykuje 4.4 wraz z nowymi funkcjami. :)

Jak poczytałem o tym knock-on w sekcji L7 II to ludzie mają mieszane odczucia. Telefon potrafi się wybudzić przez postawienie szklanki na stole.:) Generalnie odpowiada za to akcelerometr, więc będzie reagował na wstrząsy. I nie wiem jak z poborem prądu. W Neo V krokomierz oparty na akcelerometrze bardzo zżerał baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem kiedys LG Optimus Blacka. ongis flagowca LG. aktualizacje zapowiedziana na styczen mial gdzies kolo czerwca :D wiec powodzenia.

byscie zaczeli lepiej spamowac xda aby otworzyli nam osobne forum, a wtedy moze znajda sie developerzy ktorzy zzmajstruja nam cyana. nie ma co liczyc na te padaki od producenta

---------- Post dołączono o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

mialem kiedys LG Optimus Blacka. ongis flagowca LG. aktualizacje zapowiedziana na styczen mial gdzies kolo czerwca :D wiec powodzenia.

byscie zaczeli lepiej spamowac xda aby otworzyli nam osobne forum, a wtedy moze znajda sie developerzy ktorzy zzmajstruja nam cyana. nie ma co liczyc na te padaki od producenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Ale dostał asktuaslizacje, a Galaxy S nie dostało...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi