Skocz do zawartości
DaveR1

Aktualizacja do 4.4 - dyskusja, spekulacje, plotki

Rekomendowane odpowiedzi

ris

To czasem nie dotyczy nowych?

Sent from my XT890 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

Chyba tak i wcale nie musi być takie znowu dobre. Tak poczytałem komentarze i faktycznie oznacza, że jak producent zakończy wsparcie to klienci nie będą mogli korzystać ze sklepu Play. Czyli stracimy my, bo nie będzie ani uaktualnienia, ani możliwości korzystania z Google Play...l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedzie mozliwosc, tu chodzi jedynie o certyfikacje nowych urzadzen. To nie wprowadza zadnych zmian/problemow dla "starych" fonow. Druga sprawa, ze flashujac gappsy mozesz miec Google Play nawet na domowym routerze (o ile odpalisz na nim androida).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

"For those waiting for 4.4 Kit Kat on our LG D605.

There is 4.4 for LG G2 already and it looks like LG is updating the aboot with patched code to prevent Loki tool from doing the magic.

In other words - if there will be KitKat update for D605 it will give you locked bootloader with no known workarounds and that means no CyanogenMod or even CWM Recovery.

See here for evidence:

https://github.com/djrbliss/loki/issues/44

It might as well as come with the knock-on feature OTA, who knows. Heads up for those who prefer CM/CWM Recovery - disable OTA to be 100% sure and want to use non official stuff. If you prefer stock and if root is enough for you - move along nothing to see here!"

To nie napawa optymizmem :\

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

Mi to nie przeszkadza, aby był ten update.

Wysłane z mojego LG L9 II przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też nie,wystarczy,że bedzie można zrootować telefonik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to nie przeszkadza, wolę mieć 4.4 bez roota, niż w ogóle nie mieć najnowszego Android. i TAK NIE WGRYWAM ROMU, A Z ROOTA TEŻ NIE KORZYSTA. Dla mnie pasuje wszystko :)

Albo ja jestem ślepy ale w tym linku nie ma zmianki o D605 tylko o D800

A i pytanie to aktualizacja do androida kitkat będzie dostępna przez ota ??

Edytowane przez Piotr010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie, ze w linku nie ma wzmianki o D605 tylko o D800 bo ten link jest o D800 :D Puenta jest taka, ze telefon LG, ktory dostaje KK update jako pierwszy ma ten fix. To oznacza, ze mozna byc na 99% pewnym tego, ze inne fony tez dostana tego fixa z OTA updatem do KK. To oznacza zablokowany bootloader. Oczywiscie jak ktos nie uzywa CWM czy CM to nie robi mu to roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam aktualizacja OTA jest przez wi-fi na fona ?? i LG bedzie tak aktualizował swoje słuchawki do KitKat ? cYz ja źle to rozumie.

Czytałem na Niemieckim forum, niestety linku nie mam, na temat aktualizacji.

LG odpisało na zapytanie użytkownika, że Lg G2 i L9 ii są aktualizowane od stycznia (rzekomo), ale nie chcą ujawniać więcej szczegółów gdyż chcą "zaskoczyć" użytkowników.

Sam już nie wiem co o tym sądzić...

Edytowane przez Piotr010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy wam mówiłem, że LG ma olewkę ogólnie na ten telefon wszyscy zdzierali na mnie klawiaturę, stając w obronie LG że na pewno będzie wsparcie, tymczasem LG już zapowiedziało nową L serie III :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi