Skocz do zawartości
Kozubi

Live wallpapers - sposob na wykrzaczenie Defy?

Rekomendowane odpowiedzi

Kozubi

Witam.

Otoz zauwazylem ze Defy mozna latwo wykrzaczyc używając Live wallpapers. Prosze osoby ktore posiadaja ten telefon o sprawdzenie.

Sciagamy 2 dowolne Live wallpaper (w moim przypadku byly to Galactic Core Live Wallpaper; Blue Skies Live Wallpaper; Asteroid Belt Live Wallpaper (wszystkie bezplatne)

I kolejno:

Pulpit>Tapeta>Aktywne tapety>Wybieramy stockowa>BACK (do tylu)>Wybieramy jedna ze sciagnietych>Back>Wybieramy druga ze sciagnietych>Stockowa>Sciagnieta (czyli przelaczamy sie pomiedzy stockowa i sciagnieta - mozna powtarzac do znudzenia)

Wynik - przy kolejnym przelaczeniu na jedna ze sciagnietych tapet, Telefon wczytuje ja w nieskonczonosc, Ustawienie jej na tapeta skutkuje czarnym ekranem badz totalna zwiecha.

Jezeli podczas tego dlugiego wczytywania wybierzemy Ustawienia (podglad tapety) rowniez mamy zwieche

Ogolnie chodzi o to by kazdy poprzerzucał tapety i sprawdzil czy w ktorym momecie defy nie wczytuje aktywnej tapety w nieskonczonosc (badz, b. dlugo ponad 1min)

Jesli komus sie powtarza prosze o wskazanie czy jest modyfikowana czy nie.

Do osob z innymi telefonami - czy komus podobnie sie dzialo na innym telefonie niz Defy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnl187

Z ciekawości sprawdizłem Twój "sposób" i u mnie na Andku 2.2.1 - JRDNEM_U3_3.4.2_155-002_DEBLUR

podczas przełączania się pomiędzy tapetami moze ilość fpsów spada, ale zadna zaweszka nie wystepuje.

Jak dla mnie to nie wina telefonu tylko softu, który posiadasz (bądź ogólnie Androida 2.1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kozubi

Dzieki za szybka odpowiedz

Nie rozumiem o co chodzi z tym ze to wina andka 2.1 skoro jest masa filmikow na YT gdzie ludzie prezentuja tapety i nie ma problemow.

Tu byl opisany podobny problem http://forum.android.com.pl/f265/moja-pierwsza-zwiecha-defy-czy-tea-jua-mielia-cie-40541/

Tu moj filmik pokazujacy jak to na mojej Defy (nie)działa [ame=http://www.youtube.com/watch?v=FQz3B10yXgY]YouTube - Defy live[/ame]

Sorki za jakosc i ogolnie chaotycznosc.

Prosilbym o wypowiedzi osob posiadajacych nie modyfikowane defki o sprawdzenie u siebie LW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to Ci pomoże to u mnie w tych tapetach stałych też mam zwiechy. Niby ustawiam tapetę a jest poprzednia. Pomaga włączenie i wyłączenie Defy. Nic nie modyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.