Skocz do zawartości
bruno63

VillainROM 13 by bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

mojo

łał reboot 12minut z gegarkiem w ręku ,ale idzę że gmail jest i klapki też, jak będzie trzymał baterię to zostanie;)

p.s zdrówko i dzięki:urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiany:

-dodanie gmaila, fqacebooka

-usunięcie HTC Facebook, Twitter, Flickr

-usunięcie HTC Mail

-podmiana dużej części obrazków w framework na te z gingerbreada(choć najprawdopodobniej to usunę bo wygląda słabo ;))

-przywrócenie wszystkich dzwonków z vr13

plik framework-res.apk z oryginalnym wskaźnikiem baterii jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ROM to na pewno jeden z najlepszych - jeżeli nie najlepszy 2.1, sporo bardzo dobrych ulepszeń w stosunku do v13 przy zachowaniu wspanialej płynności. Jedyną rzeczą której jednak przeboleć nie mogę to że nie można się zalogować do facebooka w opcjach synchronizacji i przez to nie wyświetlają się kontakty ani nie są pobierane zdjęcia z fb. Świetna integracja z tym portalem jest jedną z tych rzeczy które w Sense sobie bardzo cenie i która mnie przy nim trzyma.

Jeżeli jest jakiś domowy sposób naprawy tego to proszę o info. Ew. może jakiś mały patch? ;)

Oprócz tego FC przy wchodzeniu do albumu podczas działania aparatu dalej jest obecny.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tylko jednej rzeczy brakuje - Friendstream-a. Jest jakaś szansa na dodanie jako opcję?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mojo

Jako bezapelacyjny fan Sense (nie rozumiem po co Google wydaje te swoje nędzne wypociny zamiast kupić Sense) zrezygnowałem z dobrodziejstw piernika nad tą wygodę i wiem co mówię dialera lepszego nie ma!

A tak przy okazji moje Hero trafia w łapki kobiety sam natomiast w trudnych dylematach wybrałem następcę -Desire HD (choć SGS jest schludniejszy i dojrzalszy to nie ma właśnie Sense;P

Tak że od jutra spamuję w dwóch działach jednocześnie:PP

p.s kibicuję w dalszym rozwoju VR13bB, mam nadzieję że coś co raz upieczesz?

p.s2 żeby nie było- TIBackup nie hula mi na tym romie- jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Friendstream ciężka sprawa, żaden z 5 które wyrwałem nie działały, facebook, ta oficjalna app od nich jest chyba lepsza, masz synchronizację fb i kontaktów

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie mam pytanie do użytkowników v2, czy tylko u mnie dzieje się tak, że po wejściu w ustawienia > konta i synchronizacja > dodaj konto i klikając w Facebook nie ma żadnej reakcji??? Podczas wstępnej konfiguracji też nie mogłem dodać konta na fb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwórz aplikację facebook, boże ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Otwórz aplikację facebook, boże ;p

Tak myślałem, że nie rozumiesz o co chodzi. Aplikacja do obsługi facebooka to przecież co innego niż synchronizacja z kontaktami. Być może nigdy tego nie używałeś więc nie widzisz różnicy :)

I od razu łamiesz 2gie przykazanie ;)

Ponawiam pytanie do innych użytkowników czy u nich występuje ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Przeciez nawet po odpaleniu aplikacji facebooka, podaniu maila itp masz 3 opcje dotyczace shnchronizacji kontaktow. Pierwsza synchronizuje wszystkie, druga tylko istniejace a trzecia nie synchronizuje kontaktow

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi