Skocz do zawartości
kubalion

ROM |RCMix 5.9.1 TV ANIMATION |2.3.3|BASE 2.31|FAST&STABLE| + |RCMix 5.5|PORT DESIRE S|

Rekomendowane odpowiedzi

facir

Właśnie pobieram jak zainstaluje opisze pierwsze wrazenia

pozdroall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swat

RCMixHD KINGDOM v0.1 Jak dla mnie świetny trochę błędów ale to normalne przy pierwszym wydaniu (temperaturę w Warszawie pokazuje mi 52°C):P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arky21

Pobieram:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facir
    RCMixHD KINGDOM v0.1 Jak dla mnie świetny trochę błędów ale to normalne przy pierwszym wydaniu (temperaturę w Warszawie pokazuje mi 52°C):P

Kolego w opcjach pogody przestaw sobie skale temperatury na celsjusza i będzie ok.

pozdroall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swat
    Kolego w opcjach pogody przestaw sobie skale temperatury na celsjusza i będzie ok.

pozdroall

To było pierwsze wrażenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to raportować ;)

jak chodzi? czego brakuje? co nie działa? itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

No właśnie, jak ten romik? Sam chętnie bym spróbował nowego Sense, bo do starego to nie chce mi się z CM7 przesiadać, czekam wreszcie na porządny rom z Sense 3.0. Są jakieś błędy większe, jakieś mniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facir

Ogólnie chodzi bardzo ładnie i szybciutko, pierwsze błędy jakie wpadły mi w oko to

na ekranie odbierania połączenia napis odbierz, odrzuć wchodzi na ikony mikrofonu i głośnika,tak samo jest przy wybieraniu połączenie, jak wybieramy sobie skókę to jest nie proporcjonalna w menu, pogoda domyślnie pokazuje temperature w Fahrenheit'ach zmieniono trochę wybór trybu sieci gsm, j uzywam only gsm i teraz ta opcja jest bardziej schowana , ale do znalezienia bo mieści się w tym samym menu, tylko jako podmneu GSM/UMTS dodano parę opcji w menu ustawiania "sieci komórkowe".Na poprzednim romie 6.1.0.1 nie miałem reklam tutaj dosłow nie są wszędzie, ciekawe czy będzie możliwość zablokowania?

pozdroall

---------- Post dołączono o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

To było pierwsze wrażenie ;)

No nie ale chciałem ci szybciutko podpowiedzieć a Ty zamiast się nabijać to mógłbyś odpowiedzieć czy pomogło ewentualnie podziękować <piwo>

pozdroall

---------- Post dołączono o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Następna rzecz na plus nowego romu, bardzo szybciutko złapało mi fixa na CoPilot w dodatku w pomiesczeniu nie gubi satelit.

pozdrall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki wynik w benchmarku np. quadrant ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swat

Nie dopracowane rozmiary niektórych aplikacji galeria, muzyka coś nie tak z pogodą nie działa widżet poczta chcąc dodać go na pulpit

---------- Post dołączono o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

A jaki wynik w benchmarku np. quadrant ?

Quadrant mój wynik to 1668

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi