Skocz do zawartości
kubalion

ROM |RCMix 5.9.1 TV ANIMATION |2.3.3|BASE 2.31|FAST&STABLE| + |RCMix 5.5|PORT DESIRE S|

Rekomendowane odpowiedzi

facir

Quadrant mój wynik to 1440-1620

4 testy w każdym inny wynik ciekawe od czego to jest zależne

podroall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od tego że quadrant jest do bani i nie należy traktować go poważnie

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Antutu System Benchmark jest lepszy. (tak nawiasem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuciłem sobie tego kingdom'a i muszę powiedzieć że całkiem nieźle się prezentuje, ma trochę bug'ów, głównie graficznych ale to kwestia czasu...

a NAJLEPSZA jest w nim blokada ekranu, fantastyczna sprawa z tymi skrótami i w ogóle z możliwością jej konfiguracji, normalnie banan na twarzy :D

nie wiem czemu ale nie przywróciły mi się darmowe aplikacje z marketu, tylko te prawdziwie kupione, dziwne...

niestety pewne rzeczy mnie trochę irytują i przeszkadzałyby mi w normalnym codziennym użytkowaniu, więc na razie dam sobie spokój i poczekam oczywiście na kolejne aktualizacje... tymczaem wracam do v6.1.0.1 (już brakuje mi tej blokady z Sense 3.0 :( )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tylko ze w niedalakiej przyszłosci pojawi sie kolejna wersja :D Prawie wszystkie grafiki dopasowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znakomicie. Mam nadzieję że były też prace nad samym homescreenem - dock jest jak dla mnie spłaszczony i nie jest półprzezroczysty jak w ROMie z Sensation. Poza tym część widżetów HTC "zahacza" o brzegi ekranu. Mimo to Capy wykonał kawał dobrej roboty, dał porządnego prztyczka w nos HTC. Już nie będą tacy pewni w ogłaszaniu że coś "nie spełnia wymagań". :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayek

Dziala wam Pogoda na RCMix 6.1.0.1? Nie widzet ale "srodek" aplikacji - u mnie ciagle wyswietla "Brak dostepnych danych o pogodzie", oczywiscie transmisja danych wlaczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo nowa pogoda z Sense 3.0 jest zabugowana i po prostu nie działa jak należy ;) ja skorzystałem z paczki kolegi krzysiec która przywróciła "starą" pogodę (jest brzydsza, bardziej praktyczna, czytelniejsza i co najważniejsze działa jak należy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayek
    Napisano (edytowane)

No fajnie, wiem ze sa jakies problemy z serwerem HTC itd. Z tym ze

- wersja 6.1.0.0 miala niby zawierac blad wlasnie w Weather, a u mnie chodzila normalnie (filmiki pogodowe sie odpalaly, pogode sciagalo z serwera, wszystko git)

- patch do 6.1.0.1, ktory mial naprawiac blad z Weather, nomen omen u mnie ja spierdzielil :)

Dodam jeszcze ze w CoreDroid V6.0. pogoda z Sense 3.0 tez chodzila dobrze, ale to nie ten temat wiec end of off-topic.

EDIT: Poczytalem temat, nadrobilem zaleglosci, wiecej pytan o pogode nie mam. Dzieki za pomoc. EOT :)

Edytowane przez Mayek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto wgrać ten ROM czy czekać jeszcze na poprawkę ? Ktoś nadal ma ten ROM czy wrócił się do wcześniejszych wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi