Skocz do zawartości
Ara-

Ile trwa ładowanie baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

Srednio 1% / 1min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie około dwie godzinki się ładuje na ładowarce Samsunga (2A)mu7u3a7u.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gabler

Witam tel mam dwa tygodnie i też pojawił się problem z długim ładowaniem ,od 30 procent ładujeok 4do 5 godzin,sprawdzam prąd apką pokazuje ok 460mA po wyjęciu ładowarki z gniazdka na 2 min.ładuje prądem 1440 do 1650 mA ,ciekawe czy to wina ładowarki czy baterii a może andka 4.4.2 ładowarka od sony ładuje prądem ok 650 mA ale ma 800mA a oryginalna lg 1.8 A ,ciekawe czy lg wymieni ładowarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie moze byc walnieta ladowarka, oddaj na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gabler

efekt obniżenia prądu ładowania pojawia się również, gdy urządzenie się przegrzewa, jeżeli telefon leży nie używany w tym czasie i jest chłodny to może też oznaczać, że czujnik temperatury wariuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gabler

Fakt, że fon mam w gumie i w czasie ładowania robi się ciepły ,ładowarka zresztą też, ale w każdym było podobnie i takich jaj nie było i podobnie miały założony kondon z gumy,coś tu nie halo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gabler nie wiem czy ci pomogę ale popatrz w statystyki zużycia baterii. W moim G2 przed aktualizacją do KK akumulator ładował się maksimum do 2 godzin i podczas ładowania bateria była lekko ciepła natomiast ładowarko była ciepła. Po zaktualizowaniu G2 do KK zauważyłem, że bateria jakby szybciej się rozładowywała. Ładowanie baterii z 2 godzin wzrosło do 4 godzin co mnie skłoniło do poszukania gdzie tkwi problem. W moim przypadku winowajcą tak długiego ładowania akumulatora była jedna aplikacja. Po odinstalowaniu tej aplikacji problem z grzejącą się baterią jak i szybszym rozładowaniem baterii całkiem znikł. Więc proponuję bliżej popatrzeć na aplikacje zainstalowane w telefonie, może tu tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gabler

Jaka to była aplikacja jeśli to nie jest tajemnica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja powodująca problem o którym pisałem to Prof Reminder-missed call.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gabler

Ładowałem po incydencie dwa razy g2 było normalnie prąd ok 1600mA ,zastanawiam się czy długie ładowanie małym prądem nie jest przypadkiem celowe i zapisane w oprogramowaniu w celu prawidłowego dłuższego działania baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi