Skocz do zawartości
jacek383

Samsung zapowiedział aktualizację do 4.4.2 dla note 8.0 !

Rekomendowane odpowiedzi

jacek383

Samsung Galaxy S III mini, Tab 3 7.0, Note 8.0 and others to get KitKat update? | SamMobile

Już nawet nie obchodzi mnie czy będzie udostępniony 4.4 w Polsce, ważne żeby 4.4 wydał Samsung :)

Co o tym myślicie? Będziemy mieli 4.4 od Samsunga? Ja myślę że tak !

Edytowane przez jacek383

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim tempie jak do tej pory samsung daje na nasz kraj aktualizacje,to jestem pesymistą.No ale może ...Myślę,że tak z tego powodu,iż samsung na razie nie wydaje następcy dla naszego notka.A to powoduje,że samsung chce sprzedać jak najwięcej właśnie tych co my mamy.Na świecie note 8" tanieje,a co za tym idzie znajduje coraz większą liczbę nabywców.Większa ilość sprzedanych sztuk może zadecydować o jak najdłuższym wspieraniu producenta w postaci aaktualizacji.Czego wszystkim życzę.:hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Samsungowi można przyznać jedno, omija nasz kraj = karygodne, lecz przynajmniej puszcza te aktualizacje.. Długo na nie czekamy ale są, ja jak tylko wyjdzie KitKat na Note'a 8.0 odrazu ściągam z SamMobile. Mam wielką nadzieje że naprawią ten bład z baterią, ekranem czy kij wie czym. Na moje oko bateria schodzi zbyt szybko w porównaniu do tableta mojego kolegi u mnie ekran przejada ok 60% baterii, u kolegi jest to 15% ...

Coraz więcej, stron pisze o aktualizacji do 4.4 :)

Edytowane przez jacek383

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kolejnej stronie potwierdzenie: android KitKat 4.4 dla SGN 8.0.

List of Android Phones getting Android 4.4 KitKat Firmware Update [sony, HTC Official List, Samsung, Micromax Updated List] - Android Advices

Tym niemniej w Polsce nie ma co liczyć na szybką aktualizację....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może samsung dla naszego note przeskoczy od razu od 4.2 do 4.4.Tak sobie pomyślałem,zeby 4.3 miał być, to na Niemcy,gdzie aktualki są wydawane jako pierwsze już byłby.Tyle czasu minęło już odkąd Niemcy dostały 4.2,dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Puszczą 4.4.2 tak samo jak było z 4.2.2 trochę czekania ale w końcu był :)

Chciałbym tylko żeby popoprawiali wszelkie błędy w naszym urządzeniu, jest idealne tylko ciągłe problemy z akumulatorkiem. Przynajmniej u mnie :/

Znów odpiąłem dzisiaj kostke od godziny 13 leży bez zasilania, w nocy go złożę i naładuje zobaczymy co będzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze tu:

http://www.♥♥♥♥♥♥♥♥♥.pl/2014/02/18/samsung-oficjalnie-potwierdza-ktore-tablety-otrzymaja-androida-4-4-kit-kat-poki-co-w-stanach/

Zanim aktualizacja dotrze do Polski to... ehh, szkoda gadać. Z tego co się orientuje to te aktualizacje są tylko i wyłącznie na rynek amerykański, więc nie ma się czym podniecać. Dodam, że interesuje mnie aktualizacja tylko i wyłącznie przez OTA. Za stary już jestem na custom rom. Kiedyś się w to bawiłem na innych tabletach ale nie po to teraz kupiłem note 10.1 i note 8.0. Liczyłem, że Samsung to jednak zadba o dobrą optymalizację dla swoich flagowców a tu taki Zonk. Żenada

Edytowane przez ryjek201
    Forum muli jak malacz na ropie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Co ty gadasz z tą optymalizacją, dla mnie jest idealna. Czekamy tylko na różne usprawnienia i na cyferki 4.4.2 mnie wiecej nie obchodzi

Według mnie powinieneś przeflashować swoje urządzenia.

Edytowane przez jacek383

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież flash odinem to nie żaden custom Rom ;) Wygrywasz oryginalny soft od samsunga i naprawdę ciężko coś uwalić, a system wgrywania jest banalny :-) Gdybym miał czekać na OTA i zrezygnować z wgrywania poprzez Odin to do dzisiaj nie miałbym 4.2.2 na moim note 8.0 ani 4.4.2 na note 3, bo mam brand od T-Mobile :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi