Skocz do zawartości
Suchy

T-Mobile Frii - ktoś ma jakieś doświadczenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Suchy

Obecnie mam chyba Hot, ze względu na rok ważności konta po każdym połączeniu. Interesuje mnie jednak Frii ze względu na ten "darmowy" Internet, 50MB dziennie + potem ograniczenie prędkości. Jako że na stronie T-Mobile standardowo wszystko jest tak nieściśle i bałaganiarsko napisane, to chciałbym zapytać kogoś kto być może korzysta: czy w taryfie Frii z Internetem można aktywować usługi takie jak: Rok ważności konta, oraz 500SMS do wszystkich sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz aktywowac rok waznosci, ale to wyklucza mozliwosc korzystania z darmowego pakietu 50mb. Zeby z niego korzystac musisz doladowac konto 50zl/100dni. A pakiet sms jest 1000sms za 10zl.

Wysłane z mojego MB526 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jeszcze starą zasłużoną taryfę happy i nie zamierzam jej chyba zmieniać w najbliższym czasie bo nic sensownego nie wprowadzają nowego ;p

Też jak tyko weszła taryfa Free zastanawiałam się nad zmianą bo fajnie się zapowiadała, ale jeśli o mnie chodzi to było tylko chwilowe zauroczenie. Jak poczytał co i jak w niej jest i pomyślałam co tak naprawdę oczekiwałabym od nowej taryfy postanowiłam zostać przy swojej obecnej. Tym bardziej, że mam aktywowaną ofertę 2xwięcej na konto i z tych środków gratisowych opłaca mi się internet (350MB), bo jakiś czas temu jeszcze były takie pakiety internetowe ale od pewnego czasu i to zmienili, całe szczęście dla osób już użytkujących je dalej pozostały do czasu zrezygnowania.

Poza tym ten bezpieczny internet wydaje mi się całkiem spoko, który ma T-Mobile (zależy też do czego jest potrzebny internet). Niestety 2xwięcej najprawdopodobniej jest do końca kwietnia więc pewnie od maja będę korzystała z bezpiecznego internetu.

Znając T-Mobile zastanów się dokładnie czy chcesz zmieniać taryfę. Z tego co wiem nie będziesz mógł wrócić do swojej obecnej od tak. Będziesz musiał pisać do BOA i prosić o ponowną zmianę taryfy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Ja też jestem na tej taryfie, ale chyba będe przechodził do play bo tam na kartę mają mniejsze stawki + ciekawe pakiety, które tmobile nie ma :( W erze/tmobile jest hoho od lat, generalnie jestem zadowolony, ale chyba czas na zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta Frii jest bardzo dobra, wybierasz profil darmowe SMS, dokupujesz pakiet internetu, a reszta co zostanie to na inne wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem z pakietu internetowego 6GB za 30zł w tej taryfie. Jeśli ktoś potrzebuje na jakiś czas mobilnego internetu bez umów, to serdecznie polecam. Chyba najlepsza oferta w systemie prepaid, spośród wszystkich operatorów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na internet nic lepszego niema - może OFnK, bo tam lepsza ważność konta, ale poza tym, z OFnK się nie podzwoni, a z T-M Frii owszem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeże nieco temat, bo chciałbym zadac jedno zasadnicze pytanie:

Ten pakiet 50mb odnawia się o północy, o godzinie zlecenia aktywacji uslugi czy o godzinie nadejścia do mnie smsa z informacją o aktywowaniu uslugi?

Bo kurka ten internet różnie chodzi, często tak jakbym pakiet wykorzystał, a używam Opery Mini z trybem Turbo i dosłownie pare stron wczytam, bez Flasha i ściągania plików i mi muli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aj regulaminów się nie czyta co?:)

Oferta polega na możliwości korzystania każdego dnia kalendarzowego (od godziny 00:00:00 do godziny 23:59:59) na terenie kraju

(w sieci Operatora) z transferu do 50 MB danych w ramach pakietowej transmisji danych.

A jak z zasięgiem? Może spadasz z 3g/h na Edge?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasięg jest ok, centrum Gdyni. Napisze coś do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi