Skocz do zawartości
Bosky

Przejściówka Android na iPhone/iPod

Rekomendowane odpowiedzi

Bosky

Witam

Kupiłem sobie BoomBoxa z dodatkową możliwością podłączenia smartphone, jak się okazało jak zwykle jest to Dock do iPod'a/iPhone.

Moje pytanie jest takie:

Czy istnieje przejściówka która daje możliwość podpięcia do stacji dokującej normalnego smartphona (czyt. z Androidem)

Szukałem trochę ale nie mogę nic znaleźć, a na pewno wielu osobą by się to przydało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tego szukałem i jak na razie bez rezultatów. Do iPhona takich rzeczy jest mnóstwo, bo wszystkie mają złącze od ładowania w jednym miejscu. Telefony na androidzie mają te gniazda poumieszczane w różnych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie pozostaje Ci wyjście aux i ciągnięcie kabla do telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bosky

No zawsze jest wyjście ale chce sobie kabel aux schować w listwie przy podłodze i przeciągnąć do monitora także przełączanie co chwile odpada tym bardziej funkcja ładowania się przyda...

może ktoś coś wymyśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do listwy to bardzo dobry pomysł, sam ostatnio ze znajomym chowaliśmy tak kabelki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sersi

Producenci z Apple maja łatwiej bo wszystko w jednym rozmiarze a tu kupa producentów, każdy sobie rzepke skrobia. Ba nawet ten sam producent potrafi robić zlacza w różnym miejscu co wyklucza jakieś docki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bosky

to jest naprawdę głupia polityka... robienie tysiecy konfiguracji miejsc przycisków wejść itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do wejść to się zgadzam - powinny być w jednym miejscu, do ładowania na dole i jeśli komuś by nie odpowiadało zawsze jest opcja obrotu ekranu o 180stopni. Lecz jeśli chodzi o stylizację to nie chiałbym aby przykładowo wszystkie Sony były takiego samego wyglądu, lubię różnorodność :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bosky

Wiadomo ale wystarczy ze wejscie bedzie w centralnym miejscu u dołu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w zasadzie można odszukać schemat kabli do iphonów i np. wyjscia microbox

odszukać odpowiednie piny i połączyć je...

utworzyć kabelek - przejściówkę...

zagadką jedynie jest czy to zadziała... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi