Skocz do zawartości
Galaxy2Mini

Bardzo szybkie zużywanie energii w telefonie w trybie deep sleep

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry proszę administratora o nieusuwanie wątku, gdyż szukałem i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Witam. Od 2 tygodni jestem posiadaczem nowego LG L9 zakupionego w Play'u. Zainstalowałem na nim aktualizację od razu po kupnie i nie root'owałem go. Problem jaki mnie dręczy to to, że zużycie baterii wygląda następująco:

post-240826-14255740606305_thumb.jpg

Wiem, że Wyświetlacz powinien być na 1 miejscu, a u mnie zużywa on jedynie kilka procent(nieważne co robię, najwięcej udało mi się osiągnąć 12%), a na jego miejscu są: Komórka W Trybie Gotowości i Telefon Nieaktywny, które zajmują zdecydowaną większość zasobów. Sprawdziłem również to w innych progrmach i wygląda to następująco:

Battery Mix:

post-240826-14255740607144_thumb.jpg

post-240826-14255740607559_thumb.jpg

CpuSpy:

post-240826-14255740608034_thumb.jpg

Wakelock Detector:

post-240826-14255740608471_thumb.jpg

Na tych screenach widać, że telefon przechodzi w tryb Deep Sleep i że nie ma żadnego programu, który mógłby zżerać baterię. Przełączyłem telefon w tryb 2G i wybrałem tylko GSM, a mimo to nic się nie zmieniło. Czy to wlicza się jako powód do gwarancji? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez TheSpecial1
    Tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież wykres zużycia jest prawie płaski? Też bym chciał taki mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo wtedy była noc. W 9 godzin zużył 6% baterii przy wyłączpnym Wi-Fi i 3G, ale nie oto mi chodzi. Rzecz w tym, że najwięcej zasobów pożera Telefon Nieaktywny i Komórka w trybie Gotowości.

post-240826-1425574062129_thumb.jpg

To wykres z teraz. Ekran był włączony przez 2 godziny 12 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczna sytuacje. To zużycie to wyszukiwanie sieci komórkowej. Jak walczysz tryb samolotowy to te wykresy od razu zaczną spadać podczas używania ale nie zauważyłem żeby bateria wolniej się rozładowywała.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko to dziwne skoro na wykresie jest takie duże zużycie zasobów, a nie zmienia to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i to mnie właśnie zastanawia. Może ktoś inny się jeszcze wypowie. Fajnie jakby ktoś kto nie ma problemów z baterią wkleil screen z swoich statystyk.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nie problem z telefonem tylko z softem. Wydaje mi się, że to może być też zła statystyka użycia baterii. Również proszę kogoś kto nie ma problemów o wklejenie statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Proszę bardzo:

Dodam, że u mnie na softach L i O o wiele lepiej trzyma się bateria. Aż jestem pod wrażeniem. Kiedyś nawet jak nie korzystałem intensywnie z telefonu to max jeden dzień, ewentualnie na drugi zostało jakieś 20%. Teraz? No sami zobaczcie. Jakbym nic nie robił to chyba tydzień by wytrzymał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję,ale mam jeszcze prośbę. Czy mógłbyś napisać przez ile był włączony ekran i na jakiej jasności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xeytsi

post-282638-1425574066008_thumb.jpg

Mam ten sam problem co kolega. Telefon kupiony w sobotę w Playu i myślałem, że dłużej będzie trzymał... W nocy zjadło mi 7% a Wi-Fi i wszystko wyłączone... :/

Edytowane przez xeytsi
    dodanie załącznika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi