Skocz do zawartości
DiscuP

Wgranie oprogramowania i nowe problemy

Rekomendowane odpowiedzi

DiscuP

W telefonie za dużo pousuwałem rzeczy. Przywróciłem go do życia poprzez wgranie jeszcze raz nowego oprogramowania. Teraz mam wszystko jak jak była na początku. Chce wszystko na nowo zainstalować no ale nie mam teraz astro. No a nie mam obecnie żadnego dojścia do wi-fi by pobrać to z marketu. Mam instalke tego programu na karcie. Czy da sie ja jakos inaczej zainstalować... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie da rady chyba ze upchniesz astro na poczte lub jakis serwer ftp i sciagniesz do tel przez przegladarkę www

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ! Mam problem z internetem. Zawsze wszystko ładnie chodziło a teraz nie wiem co się stało wi-fi chodzi ale nie chodzi mi platny internet wchodzę w ustawienia -> sieci zwykłe i bezprzewodowe -> sieci komórkowe -> włączam transfer danych i kiedys wszystko ladnie chodziło a teraz nie wiem co się stało Możliwe ze coś poprzestawiałem ale nie wiem . Kiedys jeszcze na gorze pojawiały się te 2 strzałki a teraz nie , na chwile się pojawią i zaraz znikają .

Myślałem też że to przez brak internetu ale niedawno operator po doladowaniu konta uaktywnił mi internet ale nie może nawiązac połączenia .

Proszę o pomoc ! Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

A masz ustawione punkty APN?

Jesteś w zasięgu chociaż edge?(o ile nie wymuszałeś 3g)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoim rozwiązaniem jest program installAPK do pobrania TU instalujesz program po skończeniu instalacji wszystkie pliki z rozszerzeniem .apk dostana ikonkę androida i po jego kliknięciu takiej ikonki rozpoczyna się automatyczne instalowanie aplikacji na podłączonym do komputera telefonie.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Twoim rozwiązaniem jest program installAPK do pobrania TU instalujesz program po skończeniu instalacji wszystkie pliki z rozszerzeniem .apk dostana ikonkę androida i po jego kliknięciu takiej ikonki rozpoczyna się automatyczne instalowanie aplikacji na podłączonym do komputera telefonie.:)

Możesz dokładniej opisać jak tego programu używać

w moim przypadku wywala komunikat że brakuje jakiś sterowników USB i nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to ci nie działa to spróbuj przez sdk.

Edytowane przez neo1725

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi