Skocz do zawartości
xadam4

Omega Mercury s50

Rekomendowane odpowiedzi

sensi

Dlaczego mija się z celem ? 3015 w 3D.

Testowałem Real Racing 3 i działa płynnie ale nie wiem jak zmienić ustawienia graficzne. Swoją drogą kupiłem go głownie do internetu i tu sprawuje się wyśmienicie do tego jest opcja pogrania w nowsze gry... ;)

Co do baterii. Wystarcza mi na dwa dni ale...

Grając w Real Racing 3 poziom baterii znikał w oczach.

Pamiętam ,że jak miałem kiedyś zte blade czy arc s to z grami było podobnie, kilka godzin i do ładowarki.

Jak jest z innymi nowymi telefonami ? Też tak szybko bateria ucieka? Od czasu zte blade, arc s nie miałem telefonu z androidem.

Edytowane przez sensi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xadam4

jeśli 3d wynosi 3000 pkt to chyba jest to słabsza wersja procesora, niestety.

czemu interpolowanie mija się z celem? to tak jakby zrobić zdjęcie i je rozciągnąć w paincie, dosłownie.

co do baterii, zależne od używania ale chińczyki mają to do siebie że jednak krótko wytrzymują przy większym obciążeniu. przegladanie internetu to obciążenie baterii przez duży ekran, wifi/3g, i procesor, więc nie ma co się dziwić że znika w oczach :) o grach nie wspominam bo to jeszcze większe obciążanie procka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sensi

Musiałby wypowiedzieć się ktoś z takim procesorem, ile ma punktów, wtedy można porównać.

Wyszukałem w google Zopo ZP810 ( ten sam procesor ), w 3D ma 3200pkt.

---------- Post dołączono o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Kolejny test antutu ( samo gpu ) 3407. Ten program ma duże rozbieżności...

---------- Post dołączono 16-02-14 o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano 15-02-14 o 18:06 ----------

Jak z grami? Mozna przenosic apki na SD? Ma roota?

Można przenosić. Rota ma. Real Racing 3 śmiga, fifa 14 śmiga.

Edytowane przez sensi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie zdecydowałem się i zakupiłem Omege, wszystko działa dobrze ale nie mogę się połączyć z satelitą, chodzi o nawigację, nie może określić lokalizacji na wifi, a z 3g też nic wykupiony internet z play a tu cisza. może ktoś coś poradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sensi
    z 3g też nic wykupiony internet z play a tu cisza.

Nie wiem jak jest w innych chińczykach ale tak samo jak w omega i mediadroid, najpierw wkładasz kartę z internetem, odpalasz telefon, łapie sieć, wyłączasz, wkładasz kartę gsm i włączasz.

Wejdź w ustawienia "SIM management", i ustaw "Default settings" wg swoich potrzeb. Ja mam połączenia i smsy z karty gsm ( orange ) a video i data z karty od internetu ( play ).

nie może określić lokalizacji na wifi

Tego nie rozumiem.

---------- Post dołączono o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Aha i jeszcze jedno, ustaw punkt dostępowy dla play.Ustawienia -> sieci zwykłe i bezprzewodowe -> więcej -> sieci komórkowe -> punkty dostępowe -> nowy APN : Nazwa : Internet, APN : internet, Typ APN : default -> zapisz i włącz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem jak jest w innych chińczykach ale tak samo jak w omega i mediadroid, najpierw wkładasz kartę z internetem, odpalasz telefon, łapie sieć, wyłączasz, wkładasz kartę gsm i włączasz.

Kartę z internetem? Mam kartę sim z play, a tam wykupiony pakiet internetowy (nie mam osobnej karty z netem).

Wejdź w ustawienia "SIM management", i ustaw "Default settings" wg swoich potrzeb. Ja mam połączenia i smsy z karty gsm ( orange ) a video i data z karty od internetu ( play ).

Ja mam wszystko ustawione na play.

Aha i jeszcze jedno, ustaw punkt dostępowy dla play.Ustawienia -> sieci zwykłe i bezprzewodowe -> więcej -> sieci komórkowe -> punkty dostępowe -> nowy APN : Nazwa : Internet, APN : internet, Typ APN : default -> zapisz i włącz.

Wchodzę w "myGlobe GPRS", ale nie mam tam czegoś takiego jak "Nowy APN". Jest "Typ APN" i ustawiłem "default".

Dokładnie to wygląda tak:

"Nazwa: myGlobe GPRS

APN: Globe - globe.com.ph

Typ APN: default

..."

A na wifi wszystko mi śmiga, tylko jak wyłączę wifi, to nie może się połączyć z internetem, choć mam wykupiony pakiet... (na starym telefonie śmigał).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sensi

Wszystko jasne, masz nie ustawiony punkt dostępu.

Napiszę jeszcze raz : Ustawienia -> sieci zwykłe i bezprzewodowe -> więcej -> sieci komórkowe -> punkty dostępowe -> NACIŚNIJ PRZYCISK FUNKCYJNY i daj nowy APN : Nazwa : Internet, APN : internet, Typ APN : default -> zapisz i włącz.

Teraz masz ustawiony jakiś myGlobe GPRS i dlatego Ci internet nie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki chłopaki, ustawiłem tak jak mi poleciliście i teraz wszystko ładnie chodzi :) Jeszcze raz wielkie dzięki, bardzo mi pomogliście!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sensi

Nie dziękuj tylko postaw piwo :PP Swoją drogą gdzie i za ile kupiłeś omege ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi