Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
kwgecb

Bateria Zerolemon S4 7500 mAh, pierwsze i drugie wrażenia...

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję baterii Zerolemon 3000mah. Są aukcje na ebay'u oraz amazonie. Wygląda to tak http://www.amazon.com/warranty-ZeroLemon-Compatible-International-Guarantee/dp/B00CXZHXTG. Niestety ani tu, ani tu, nie wysyłają do Polski. Czy ktoś może natknął się na to na jakiejś polskiej aukcji/w polskim sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Quorthon, Zastanawiam się nad kupnem własnie klocka 7500mah lub takiej jak Ty teraz tu pokazałeś, rozumiem że ma ona takie same gabaryty jak orginal ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mars2

Witam a sprawdzał ktoś tą baterie, 3030mA sporo osób to kupuje ale czy ta bateria ma tyle ?? z chińskimi bateriami różnie bywa . Czy ktoś z moze posiada tą baterie i może się wypowiedzieć. http://allegro.pl/mocna-bateria-samsung-galaxy-s4-i9500-i9505-3030ma-i5728191342.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a sprawdzał ktoś tą baterie, 3030mA sporo osób to kupuje ale czy ta bateria ma tyle ?? z chińskimi bateriami różnie bywa . Czy ktoś z moze posiada tą baterie i może się wypowiedzieć. http://allegro.pl/mocna-bateria-samsung-galaxy-s4-i9500-i9505-3030ma-i5728191342.html

Moim zdaniem to pojemność jest najwyżej taka sama co w oryginalnej.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mars2

Dzięki za odp. ale kupiłem inną ,i jestem zadowolony trzyma dłużnej niż oryginał i ma 3100mAh  http://allegro.pl/mega-mocna-bateria-samsung-galaxy-s4-i9500-i9505-i5413900320.html  . A bateria o której pisałem powyżej to ktoś pisał ze zmierzona pojemność jest o wiele nisza niż 3030mA , więc dałem sobie spokój.

Edytowane przez Mars2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mediana

@@Mars2 Twoja też na pewno nie ma zadeklarowanej pojemności.

Pytanie, jaka będzie kondycja baterii po min pół roku.

Rozrzut jakościowy chińczyków jest duży.

M...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Mars2

ATX Platinium nie ma NFC , testuję taką teraz i słabo wypada (a nówka) , gorzej niż stary oryginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mediana

Ja kupiłem do SIII baterię  Blue Star PREMIUM i po prawie dwóch latach ta bateria jest lepsza od oryginału - moje testy tej baterii w dziale Galaxy SIII.

I tak się zastanawiam czy mi się taka dobra bateria trafiła czy po prostu te baterie trzymają niezły poziom.

Najczęściej podróbka działa w miarę sensownie  ok. pół roku.

M....

Edytowane przez Mediana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to kogoś interesuje to nasz model z tą bateria można założyć do pada ipega 9025.

Wyslano z galaktyki s4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi