Skocz do zawartości
raflooldz

[ROZWIĄZANE]Telefon padł po oficjalnym update. Proces android.phone został zatrzymany.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piątek wieczorem wyskoczyła mi informacja o aktualizacji, więc się na nią zdecydowałem co okazało się sporym błędem, bo po tej operacji (mimo, że andek się sflashował i jest napisane, że wszystko jest ok) telefon nie działa prawidłowo. Przy próbie odblokowania wyświetla 'niestety, proces android.phone został zatrzymany'. Po kliknięciu 'ok' komunikat pojawia się ponownie (próbowałem z 20 razy nacisnąć i nadal to samo...). Uważam że to niedorzeczne aby firma wypuszczałą update który zabija telefon! Przecież oni to chyba testują przed wypuszczeniem, to jest kpina.

Proszę o pomoc bo próbowałem pobrać oficjalny rom ze strony huawei (data jakoś połowa stycznia 2014) ale przy próbie wgrania go (+ i - i włącznik) następuje unpackin, instaling i podczas instalacji wyświetla się update fail....

Czy w takiej sytuacji pozostaje tylko oddać go do sklepu? Czy huawei jest na tyle poważną firmą że można zamówić kuriera który to zabierze i naprawią mi go?

Nigdy więcej update.

Edytowane przez Djalo
    Temat rozwiązano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Zrob hard reset, to czesta przypadlosc, niemalze w kazdym androidzie po zrobieniua update.

Jak to wykonac:

Huawei Ascend Y300 hard reset

---------- Post dołączono o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Zrob hard reset, to czesta przypadlosc, niemalze w kazdym androidzie po zrobieniua update.

Jak to wykonac:

Huawei Ascend Y300 hard reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hard reset nie pomógł w moim przypadku, jednak pomógł flash innego softa przez update, odziwo z oficjalnej strony nie poszło, a z naszego forum poszło, ożył ;) można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi