Skocz do zawartości
pan nowak

Telefon łaczy sie z routerem, ale nie ładuje stron do konca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z przeglądaniem internetu przez wi-fi na motroli D+.

A wygląda to tak odpalam wi-fi znajduje sieci wybieram swoja znaną wyskakuje gogle dalej daje wp i pasek na górze się zaczyna ładować trwa to około 2min i nic białe tło. W sklepie play to samo odpala się strona główna dalej biorę wyszukiwanie i wpisuje nazwę aplikacji np chrome wyskakują mi znalezione zagadnienia i po wciśnięciu pierwszego powoli ładuje aż wyskoczy Przekroczony czas bla bla.

system 2.37

wersja jądra 2.6.32.9-ge281b6e

wersja mod cyanogenmod 72-20120506

Niestety nie mam dużej wiedzy na temat wgrywania systemu i bym prosił link do roma który łatwo wgrać by sprawdzić czy na innym romie bedzie ok

Edytowane przez pan nowak
    zmiana tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Jesli chodzi o systemy, to te zagadnienia sa generalnie dobrze opisane na forum. Lista romow(systemow) jest na forum + nieuwzgledniony CM 11. Generalnie w temacie o kazdym romie jest instrukcja wgrywania. Wiekszosc softow wgrywamy tak samo, wiec mozesz zajrzec do innych tematow. Szczegolowe pytania nt. konkretnych systemow zadawaj najlepiej w odpiwiednich tematach.

Temat zostawiam, bo moze problem nie dotyczy systemu, a np. ustawien routera. Czy inne urzadzenia (najlepiej komorki z Androidem) nie maja problemow z tym routerem?

Edytowane przez Dragonfail
    Usunąłem ramkę, ponieważ autor poprawił temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tablet, pc, htc działają płynnie więc wydaje mi się to nie jest problem z routerem.

niestety moja wiedza jest tak mała ze każde moje pytanie zostanie pominięte w stylu masz wszystko opisane w 1 poście :/

i dlatego czy ktoś mógł mi by podać link do rom-a innego co zadziała z moim telefonem bym mógł go wrzucić na kartę pamięci odpalić Recovery i zainstalować,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobrałem cm-10-20131030-NIGHT..> 30-Oct-2013 18:27 153M

---------- Post dołączono o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

po zainstalowaniu wyskakuje niestety, aplikacja setup Wizard została zatrzymana. co zrobiłem zle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Zrobiles wipe w recovery? Jesli nie to zrob, a jesli tak... to tez zrob :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok już zrobiłem poszło dalej :) jeszcze witaminkę mu dam i zobaczę czy internet ruszy :)

---------- Post dołączono o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

niestety teraz po odpaleniu wi-fi nie pyta mnie w ogóle jaki router i nie wyskakuje ikonka na górze po włączeniu internetu tylko mrugnie biały ekran i to wszystko :/

---------- Post dołączono o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

na systemie z tym numerem :) 10.2-20131020 działa trochę lepiej wi-fi ale jeszcze to nie to i myślę czy mój root her nie ma szyfrowania innego niż motka :/ bo przez siec śmiga aż miło. jutro przejdę się do mc donald i zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyrosh

Wracając do wątku routera: jaki model posiadasz?

U mnie było tak, że na leciwym i dobrze działającym D-Linku DI-524 komp, świeża Xperia żony, jakieś nowe samsungi działały bez problemu - moja motka zachowywała się natomiast tak jak opisujesz (strona wczytuje się kilka minut i w końcu du*a). Wymieniłem router na jakiegoś AirLive w miarę świeżego i problem znikł jak ręką odjął - wszystko działa jak należy.

Wydaje mi się, że to nie kwestia softu bo sprawdzałem to na CM7, CM10 i CM11 - bardziej hardware nie dogaduje się ze starszymi routerami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Daj znać jak z tym MC Donaldem. Ja też bym obstawiał router, dlatego najlepiej był wyłączył zabezpieczenia przynajmniej by sprawdzić, czy w taki sposób telefon zadziała. Powiedz jakie masz szyfrowanie? WEP, WPA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok to wina rootchera i ustawień niestety jak zmienię by obsługiwał tylko g to niestety tracę neta w 2 starcy laptopach więc albo zmienię telefon albo zmiana rootchera... na milstonie było to samo odkopałem temat d-link to śmietnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi