Skocz do zawartości
klinsman

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth SBH20

Rekomendowane odpowiedzi

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth SBH20 | Bezprzewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy - Sony Smartphones (Poland)

Mam pytanie czy posiada ktoś taki oto zestaw słuchawkowy od Sony? Jak jest z łącznością, kompatybilnością z innymi słuchawkami i ogólnie z dokanałówkami dodanymi do zestawu? Dzięki za odpowiedź i rady :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joli02

Ja je mam i powiem tak, zasięg jest słaby jak na te standardy około 10 metrów i dźwięk juz szarpie. Jeśli chodzi o słuchawki nie wiem bo nigdy nie używałem z prostego powodu długość kabla to kpina za krótki. Wiem ze jest blisko odbiornik, ale ja lubię go trzymać w kieszeni spodni, a telefon leży na biurku ( odbiornika używam wyłącznie w pracy). Słuchawek używam do kanałowych od Sony które były dołączone do xperi s i jest dobrze. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to jest bardzo dobrze, było by pewnie jeszcze lepiej jak by były lepsze słuchawki, ale to co jest w zupełności mi wystarcza.

Dodam jeszcze ze długo trzymają na baterii około 3 dni roboczych po 8 godzin non stop czyli około 24 h ciągłego grania. Ogólnie jestem zadowolony

Wysłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanka co do tych słuchawek a raczej współpracy z telefonem.

Mam ochotę je kupić bo widziałem, że współpracują z różnymi telefonami (muzyka i rozmowy) więc i z moim Moto X powinny działać.

Pytania:

1. Jeśli zestaw jest sparowany i podłączony to rozmowę można odebrać tylko i wyłącznie na headsecie czy można też na telefonie (gdy słuchawki są np. w drugim pokoju)?

2. Wiąże się z tym drugie pytanie czy ten moduł ma osobne wyłączanie przyciskiem co by rozwiązało powyższy problem, jeśli występuje?

3. Na koniec zapytam czy możecie podać długość kabla oryginalnych słuchawek w cm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie odpowiedział to spróbuję odświeżyć temat:
    Mam pytanie o użytkowników zestawu sbh20.

Co sądzicie o wykorzystaniu go w  samochodzie. Chciałbym go podłączyć wejściem aux do radia samochodowego.
    Nadaje się do odtwarzania muzyki oraz ma wbudowany mikrofon. Pomysł jest taki, żeby zamocować go  gdzieś w okolicach kierownicy, aby mikrofon zbierał mój głos. Nastepęnie podłączyć do samochodowej ładowarki oraz kablem aux do radia. Przychodzę do samochodu, zestaw łączy się z sbh20 i bez dodatkowych kabli odtwarzam muzykę ze spotify, odbieram rozmowy, tak jakbym miał  bluetooth w radiu. Plus jest taki, że radio może zawsze się włączać w trybie aux. A jak z zasilaniem samego urządzenia? Czy są jakieś inne przeciwwskazania, do takiego rozwiązania??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że taki pomysł może wypalić. Aczkolwiek po dłuższym czasie takiego używania zestaw będzie się nadawał prawdopodobnie tylko do samochodu bo bateria będzie zajechana. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr.Z

Nikt nie odpowiedział to spróbuję odświeżyć temat:

Mam pytanie o użytkowników zestawu sbh20.

Co sądzicie o wykorzystaniu go w samochodzie. Chciałbym go podłączyć wejściem aux do radia samochodowego.

Nadaje się do odtwarzania muzyki oraz ma wbudowany mikrofon. Pomysł jest taki, żeby zamocować go gdzieś w okolicach kierownicy, aby mikrofon zbierał mój głos. Nastepęnie podłączyć do samochodowej ładowarki oraz kablem aux do radia. Przychodzę do samochodu, zestaw łączy się z sbh20 i bez dodatkowych kabli odtwarzam muzykę ze spotify, odbieram rozmowy, tak jakbym miał bluetooth w radiu. Plus jest taki, że radio może zawsze się włączać w trybie aux. A jak z zasilaniem samego urządzenia? Czy są jakieś inne przeciwwskazania, do takiego rozwiązania??

Pozdrawiam

I jak wykorzystałes to rozwiązanie? Działa? Bo chce kupić ten sam zestaw i identyczna myśl mi przeszła przez głowę żeby zrobić z niego zestaw głośnomówiący do auta.

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi