Skocz do zawartości
Ervinse

Zawias telefonu na "This build is for...", recovery nie włącza się..

Rekomendowane odpowiedzi

To nie możliwe jaki masz system xp, 7. Jak w ogóle wchodzisz w to recovery?

Sam się dziwię co jest..

System Vista.

A w recovery nie mogę w ogóle wejść, odkąd odblokowałem bootloadera.

Nie wiem może to jest związane z tym zawiasem gdy korzystałem z telefonu (przed odblokowaniem bootloadera..)

---------- Post dołączono o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

System Vista.

W w recovery wchodzę przez Power+Vol-. Następnie tel się uruchamia ponownie i zatrzymuje na logo HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo90

jestes pewien ze masz zainstalowane recovery? tu masz instrukcje http://forum.android.com.pl/f639/instalowanie-clockworkmod-touch-recovery-204383/. Jesli masz wgrane to nie ma opcji zeby z bootloadera cie nie przelaczylo. Dalej trzeba tylko jeszcze raz rom i kernel. Sam kiedys mialem podobny problem ze ekran sie zatrzymywal na tym napisie przez to ze nie chcacy usunalem system:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie koleś jest pewny i to jest dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałem kilka razy i dalej nic...

Jakie są komendy na usunięcie plików z partycji telefonu? Czy reset fabryczny pomoże w tej sytuacji?

Chciałbym usunąć wszystko z fona to co dotychczas wgrałem i wgrać jeszcze raz recovery, kernel itd..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo90

W w recovery wchodzę przez Power+Vol-. Następnie tel się uruchamia ponownie i zatrzymuje na logo HTC.

to jest wejscie do bootloadera nie do recovery

Jakie są komendy na usunięcie plików z partycji telefonu? Czy reset fabryczny pomoże w tej sytuacji?

Chciałbym usunąć wszystko z fona to co dotychczas wgrałem i wgrać jeszcze raz recovery, kernel itd..

hmm tutaj masz niektore komendy ktorych mozesz uzywasz z panelu cmd ADB: działanie / funkcje / przykłady – dla wszystkich | MIUI Polska. I sprawdz najpierw za pomoca tych komend czy wogole po podlaczeniu wykrywa ci telefon, bo jak ja pamietam jak ekran mi sie zawiesil na logo htc to nierozpoznawalo mi urzadzenia przy podlaczeniu... A reset fabryczny nic tu nie zmieni nie usuniesz tym plikow systemowych to mozesz zrobic z panelu recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to jest wejscie do bootloadera nie do recovery

Chodziło mi o to, że wchodzę w recovery spod bootloadera..

Po podłączeniu telefonu do komputera nie wykrywa mi urządzenia. Co mam zrobić, żeby wykryło?

Jak sobie z tym poradziłeś wojo90? Jak włączyć debugowanie usb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sterowniki masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sterowniki masz?

Sterowniki mam. Ale tak dla pewności jeżeli to nie kłopot to proszę o linki do nich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo90

no ja poradzilem sobie tak ze wszedlem do bootloadera tam wgralem na nowo kernel dalej recovert i na nowo rom. Co do sterownikow to zainstaluj sobie htc sync manager i ewentualnie SDK Android. I sprawdz czy wykrywa ci w takim razie telefon jak jestes w bootloader. I jeszcze cos piszesz ze telefon "anglik". Tak tylko zapytam czy sam wszystko wgrywales czy moze taki juz kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest z Anglii z sieci "3", tak w razie pytań...

A kupiłem go w nienaruszonym stanie. Sam go odblokowałem.

Sterowniki właśnie ściągnąłem i zainstalowałem ale niestety nie wykrywa mi urządzenia - jakieś pomysły? Nie włączę debugowania usb w fonie bo mi się nie włącza. Mogę korzystać tylko z bootloadera.

Chciałem zrobić restart do recovery przez ADB, może by to pomogło.

Panowie jakieś pomysły????

A co z S-OFF? Zrobić go, pomoże??

Z góry napisze, że szukałem, no ale... Gdzie znajdę oryginalny rom z radio 3831.24.00.23_M?

I jeszcze jedna sprawa. Przy czytaniu karty szuka zipa pk76diag - o co chodzi?

Tak w ogóle to do recovery nie mogłem wejść zaraz po tej awarii co miałem.

Edytowane przez Ervinse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi