Skocz do zawartości
Johny0807

[TUTORIAL] Jak zmienić sdcard -> extsd

Rekomendowane odpowiedzi

I jak macie coś bo mam ten sam problem

---------- Post dołączono o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

a jak zrobic aby otworzyć ten plik vold.fstab podajcie ktoś program ale linka do pobrania normalnie na pc i ja se to potem zrzucę na telefon przez kabel USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również nie działa, jest jakaś inna metoda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak jak tu pisze mam roota i po restarcie telefonu w ustawieniach mam tylko pojemność 0.98 GB. A tam gdzie jest karta SD jest pusto i wszystkie gry i programy które miałem pobrane nie moge ich uruchomić co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem bo u mnie ta metoda nie działa wpisałem ponownie to co było na początku i dalej mam tylko 0.98 pamięci i nic więcej. Co mam zrobić żeby było tak jak na początku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko niby OK po zamianie kart sdcard -> extsd, programy instalują się w "pamięci wewnętrznej", tylko że po restarcie lub wyłączeniu i włączeniu telefonu Main Storage wynosi 0 byte (karta SD jest w porządku, sprawdzane na innej), po uruchomieni programów/gier aplikacje nie są zainstalowane (zostają tylko skróty). Potrzebny jest format karty oraz ponowna instalacja programów lub apek. Ewentualnie zostają tylko programy zainstalowane z plikami .odex. Proszę autora poradnika o radę aby po restarcie gry/programy nie znikały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paitak

Czy istnieje jakiś inny sposób z pominięciem roota i innych rzeczy anulujących gwarancję, żeby zamienić pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paitak

Smutne w tych czasach rozwoju elektronicznego, że nie ma tak podstawowej możliwości, ale nie będę rozwijał wypowiedzi bo szkoda się denerwować.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mozliwosc w tych czasach wlasnie, tylko zablokowal Ci ja producent sprzetu wlasnie przez brak roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, johny08... pomożesz ? mam ten sam problem co kserxu męczę się kupe czasu i nie mogę nic zrobić zamieniłem tam coś w sdcard 0 z 1 według jakiegoś poradnika ale nie działa :( rozpracowałeś może to ? co kserxu przesyłał ?

---------- Post dołączono o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

nie rozumiem jak producent mógł zrobić taki bubel, telefon o dobrych parametrach na którym w nic się nie pogra bo pamięci zaledwie 2 gb i nic nie może się automatycznie zapisywać na karcie sd, dramat jakiś, mam rota program link2sd to jakieś gunwo za przeproszeniem, nie wszystko się zrzuca na inny dysk, trzeba kupić link2sd plus a żeby to zakupić to trzeba mieć karte kredytową, porażka jakaś.

Wytłumaczcie mi proszę bo nie rozumiem, dlaczego nie ma po prostu opcji aby zapisywać na sd wszystko automatycznie .

znaczy opcja jest ale zapisuje na karcie sd wewnętrznej jestem poirytowany na maxa, prawie nie spałęm bo walcze od jakiś 30 godzin z tym shitem :P pomocy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi