Skocz do zawartości
Reivenv

Dwa telefony na jednym koncie google?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się może orientuje czy da się używać jednego konta google na dwóch telefonach?

Sent from my X10 mini pro using Tapatalk

Edytowane przez Reivenv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie próbowałem, ale skoro da się używać konta google na dwóch komputerach to i na dwóch telefonach pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Da się używać, można sobie kupować aplikacje z 2 telefonów, z różnych google checkout, na obu się pojawiają do instalacji.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak jednak jednak minus tego jest taki że kontakty i wszystko co zwiazane z kontem google pojawia sie na obu telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Y3llow
    Miałem tak jednak jednak minus tego jest taki że kontakty i wszystko co zwiazane z kontem google pojawia sie na obu telefonach.

No i chyba właśnie o to chodzi. Używamy dwóch telefonów i na każdym mamy te same kontakty i maile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Niekoniecznie. Możesz np mieć jedno konto google z dziewczyną/żoną, żeby mieć taniej gry - bo programy oczywiście przechodzą ;]

Maile - nie trzeba synchronizować, nikt wam nie każe używać aplikacji Gmail. Instaluje się k9mail i nikt nie przegląda poczty z konta "głównego".

Co do kontaktów - da się stworzyć grupy kontaktów i na telefonie nr1 wyświetlać kontakty z grupy nr1, a na telefonie 2 kontakty z grupy nr2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość, by z jednego konta google, mieć na dwóch telefonach różne kontakty?

W praktyce chodzi mi o telefon prywatny i służbowy z kopią kontaktów na koncie google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

przecież masz post z przed dwóch lat wyżej. Grupy i wyświetlanie ich na telefonach.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pszeem

Jak najbardziej jest to możliwe ja poszedlem o krok dalej, jako że sluzbową mam lumie820 uzywamnna niej konta gmailowego i windowsianego, dzieki czemu na służbowym mam telefony prywatne i sluzbowe a na prywatnym tylko prywatne

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miro27

Witam, wszystkich.

Mam dwa telefony (służbowy i prywatny) powiązane z tym samym kontem googla. Często się zdarza, że zabieram ze sobą tylko jeden z nich. Czy istnieje możliwość powiązania ich w ten sposób, żeby info o próbie kontaktu na jeden z nich przychodziło na ten drugi (np. w formie sms-a).

Np. mam ze sobą telefon A, ktoś dzwoni na telefon B. Informacja o tym: przychodzi sms z "telefonu B" na "telefon A", że ktoś dzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi