Skocz do zawartości
Johny0807

[TUTORIAL] Jak zrobić roota.

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wgrywalem kilka razy i nic jezeli dziala to ok ale jak przestaje reagowac to nawet czysta instalacja aktualizacji nie pomaga dalej nie reaguje. Teraz np zaczela reagowac po zawieszeniu sie systemu przy dluzszej rozmowie generalnie jak zaczyna dzialac to tuz przed robi sie zwiecha systemu.

Overmax mi odpisal ze musialo sie cos zle wgrac i musze im odeslac ale nie chce kolejnych dwoch tygodni czekac zeby zrobili to co moge sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie możesz odsyłać, bo top kwestia twojego egzemplarza. System w aktualizacji wydaje się być kompletny i samodzielny, w większości przypadków (tel) działa :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałeś dodać aby wyłączyć przy rotowaniu Malwarebytes bo blokuje dostęp. Ogólnie rotowanie zajęło mi jakieś 3 min. Na razie dział :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ukizd

Po przeczytaniu tutorialu wszystko wydaję się proste ale mam kilka pytań: czy ten sposób zadziała na SGSIII i tablet Prestigio 8.0HD, i jak jest z unrootem w tych urządzeniach? Czy to nie będzie bardziej skomplikowane niż sam root, i czy np. będzie to możliwe po uszkodzeniu wyświetlacza? A może ktoś wie czy Prestigio tak jak Overmax nie ma nic przeciwko rootowaniu, bo w przypadku Samsunga to raczej pewne że gwarancji nie uznają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, root metoda Kingo Android Root działa na Overmax Steelcore 10 III. Problem ze sterownikami rozwiązałem instalując software PdaNet.. Reszta to już tylko formalność..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ukizd

Pomimo braku odpowiedzi na moje pytania zaryzykowalem i zr obilem roota (na razie tylko w tablecie). Metoda latwa i szybka, udalo sie po wgraniu PdaNet. Pozdrawiam.

Tapniete z SGS3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Expi nie reaguję podłączony do komputera debugowanie wł. a w programie ciągle brak połączenia. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziala na 4.1.2? Łopata

Wytapane z L5 poprzez Tapatalk! :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odnosnie sposobu rootowania tego tableta kingo android root dziala oraz pdanet rowniez ale sam proces instalacji roota trwa zbytlugo okolo 10 minut a i tak na koncu konczy sie nie powodzeniem...ROOT FAILED....OPERATION TIMEOUT...

JAKIES POMYSLY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi